Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni női fekete-fe...

Hol tudnék venni női fekete-fehér kockás cipőt, táskát?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek annyira jó topánkája van meg ilyen tépőzáras cipője, de ő kint vette Amerikában.

Nálunk hol lehetne kapni vmi nőiesebbet, de mégis sportcipő vagy topánka


2008. szept. 8. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
new yorker. ha az ár nem baj akkor bármelyikmárkaboltba vagy converseboltba, stb. ha az ár nem baj akkormenj elaplázába ott tuti találsz ha viszont nem akarsz vagyonok költeni akkor irány egy kínai vagy egy turi ott is vannak nagyon jó dolgok
2008. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én a New Yorkerben semmi kockásat sem találok. Pedig még a szatyor is "kockás". Egyedül egy térdzoknit láttam még tavaly, de az sem ért 2000 Ft-ot, főleg, hogy nekem titokzokniba kéne.
2008. szept. 8. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ház pl beírod, keresőbe hogy ska vagy ska-s cipő vagy pólóstb.
2008. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azért fordultam ehhez az oldalhoz hátha valaki tud egy jó boltot. Már mindenféleképpen beírtam google-ba, de sokra nem megy vele az ember mert nem rakja fel egyik bolt sem az összes áruját. Egyedül a darkshop-on találtam kockás topánkát hát 20E Ft-ot kiadni érte túlzás. Sima tornacipő.
2008. szept. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!