Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnák picit feltunobb...

Hogy tudnák picit feltunobb lenni mások elott?

Figyelt kérdés
sziasztok.. 14 éve scsaj vagyok.. milyen ruhákat vagy kiégészitoket vegyek fel hogy ne legyek annyira egszeru... ?? kérlek irjatok valami jo dolgokat.. koszonom..!!!!!!
2008. szept. 8. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is küzdötem alényeg csak olyat vegyél fel amibe jól is érzed magad.

nem tudom mit értesz feltünőség alatt. ha a suliba akarsz kitünni akkor vegyél fel olyan ruhát ami pl.nem fekete azt dobd fel egy azonos színü nyakláncal vagy fülbevalóval,akár pár szépkarkötöt is. de ami alényeg emeld ki ami szép és takard ami nem áll jól !

de ezt nem úgy értem hogy hasig kivágott felsőt vegyélfel mert van melled NEM egyszerüen emeld ki főleg a ruha varásával. pl. nagy a melled és a hasad is vegyél fel olyfelsőt amin mell alatt van egy öv agy ott meg van kötve utánna laza. de ha gondolodírdmeg e-mailba hogy milyen az alakod milyen ruhát hordasz hordtálmilyen szineket szeretsz stb.

én pl. ruhamániás vagyok szal ha tudom milyen a stílusod van pár tippem.

2008. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
.
2008. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
tanulj meg helyesen irni.
2008. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 válaszolo.. nagyon szépen koszonom.... és milyen e-mail-ra tudnák neked irni? oo koszi a figyelmeztetést.. hibákat csinál akárki..
2008. szept. 8. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A harmadik válaszolónak: Előbb te is tanulj meg ÍÍÍÍrni. Az hosszú Í!
2008. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
szerintem a helyesírásos szöveg elég gáz segítséget kért nem kioktatást
2008. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és én vok az első mostmár tudsz e-mailt küldeni ja és az osztályba szeretnél feltünőbb lenni? vagy csak az utcán??
2008. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az osztályba nem.. ott nem fontos hogy oltozkodom hanem hogy mit tudok.. :-) az utcán...
2008. szept. 10. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
te hűlye vagy ha feltűnő akarsz lenni vágd fel az ereidet es mutogasd
2008. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kossz.!!! akkor lennék hulye ha az ereimet vágdosnám...
2008. szept. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!