Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában hordok először...

Vertelaver kérdése:

Mostanában hordok először tangát és eléggé fura, zavaró. Mit tegyek hogy ne legyen ennyire kizökkentő a viselése? 14/L

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el szüleim ötletéből adódóan hordani... mivel azt vesznek nekem már csak szinte, és eléggé fura, zavaró érzés.. mennyi idő kb mire ez így megszűnik? mire nem zavar?

2015. szept. 11. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En 19 vagyok de nem hordok tangát rendszeresen max heti 2x amugy meg csípőbugyi párti vagyok :D
2015. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy zavar, vagy nem. Jó, az első néhány napban lehet fura, de ha utána is zavar, szerintem sose fogod kényelmesnek találni.

Inkább mondd meg a szüleidnek, hogy neked ez nem jön be, szeretnéd magadnak kiválasztani a fehérneműdet ezentúl és pont. Amúgy sem teljesen veszélytelen az állandó hordása, nagyobb esélyed van egy kellemes e-coli fertőzésre.

2015. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Minek? A tanga alkalmilag,szex előtt jó,de napközben...főleg ha tiszta kaksis lesz a naci belseje.
2015. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Semmit se tudsz csinálni. Esetleg próbálj különböző anyagú tangákat, vagy van olyan,amelyiknek csak egy pánt a fenék része, van, amelyiknek vastagabb, azok között is válogathatsz. Egy idő után biztosan megszokod, de ha nagyon zavar, akkor ne hordd. Én se szívesen hordok, csak olyan ruhához, ami vékony anyagú, és esetleg átütne a nagyobb bugyi. Nagyon szép alsóneműket lehet kapni hagyományosabb fazonban is. És szerintem kevesebb a fertőzésveszély is egy hagyományos fazonnal.

Próbálkozz a tangával nyugodtan, viszont ha nem sikerül hozzászokni, akkor fölösleges vállalni a kényelmetlenséget.

2015. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordd ha nem kényelmes.
2015. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Kakás a nadrág? Atyaég, de sok igénytelen ember van. Seggmosás luxus nálad szarás után??
2015. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!