Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez normalis, hogy szembol jol...

Ez normalis, hogy szembol jol nezek ki, de ahogy megnezem magam hatulrol a tukorben, nem tetszik? Massal is van ez?

Figyelt kérdés

Fekete tapados mini ruhaban neztem meg magamat, elorol tetszik, szep noies az alakom, megvannak az aranyok, csinos a labam, viszont jobb oldalrol megnezem magamat, kovernek nezek ki, jobb oldalrol szinten tetszik a latvany, viszont ahogy hatulrol is megnezem magamat, szelesnek latom magamat, ehhez pedig ugy tunik, mintha nem tudom milyen nagy lenne a fenekem, pedig lenyegeben nem is az.

Nem vagyok kover, van rajtam ugyan par kilo felesleg, de akkor is ez normalis?

22L


2015. szept. 19. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem pl átlagos arcom van, de oldalról csúnya, pedig nincs semmi különösebb ok rá.
2015. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És miért nem olyan ruhát hordasz, ami jól áll? Mindenki ezt a béna passzos miniruhát erőlteti magára.
2015. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!