Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha szeretek mindig napszem...

Gáz ha szeretek mindig napszemüveget hordani? 19/F

Figyelt kérdés
Legszívesebben edzeni is felrakott kapucnival és napszemüveggel mennék, mert utálom amikor az emberek szemkontaktust létesítenek velem. Nyáron a metrón se veszem le, ha egy kicsit is süt már a nap, akkor még sötétebb helyeken is hordom, mert akkor tudom magamat azzal nyugtatni, hogy legalább kint süt a nap és így kevésbé gáz, vagy azt fogják hinni, hogy csak lusta voltam levenni. Ez valószínűleg nálam idegi alapon történik, de télen mindig könnyezik a szemem egy minimális huzattól is és olyankor torzul hozzá egy kicsit a fejem is...Olyankor mindig néznek az emberek az utcán és olyan gondolataim vannak, hogy biztos azt hiszik, hogy sírok és úgy tűnik mintha sajnálkozva, megvetve néznének rám. Valahogy utálom az átlag utcai embereket, már attól is kiráz a hideg ha csak rám néznek, és állandóan szorongok. Ha napszemüveg van rajtam, vagy nincs, de valakivel vagyok, akkor meglepő módon nagyon laza tudok lenni. Kicsit eltértem a témától.... Gáz ha pl akkor is napszemüveget hordok, amikor még korán van, de viszonylag sötét? Vagy mi a véleményetek erről az egészről?

#gáz #napszemüveg #napszemüveg hordás
2015. szept. 22. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Fordulj orvoshoz, pszichológushoz, -míg nem késő!
2015. szept. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen gáz, még akkor is, ha lelki eredetű. Menj pszichológushoz, nem szégyen, főleg hogy azt írod, hogy szorongasz. Ha huzattól bekönnyezel, akkor használj szemcseppet.
2015. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát bent igen, de amúgy kint nem. Én is 12 hónapból szerintem 10 hónapon keresztül le se lehet a fejemről robbantani a napszemüveget. Egyrészt borzasztóan érzékeny a szemem, a február végi napfényben már fáj, hunyorgok, könnyezik, kell a francnak a korai ráncosodás, úgyhogy felveszem. Ezen kívül nem árt a szem környékét védeni az UV-sugárzástól (nyilván fényvédőt mindenkinek hordani kéne, de még az mellett is érdemes nagyobb napszemüveget hordani a nyári időszakban, ha nem akar az ember korai napkárosodást tapasztalni a bőrén). Bent szerintem elég udvariatlan, bemutatkozás során is, hacsak nem nagyon bántja a szemed a nap, de illik levenni és úgy a másik szemébe nézni. A szociális szorongásos fóbia is elég szar, és igazából ha a napszemüvegtől jobban érzed magad, számomra az is teljesen érthető, viszont ilyen súlyosságú szorongással én már biztosan elmennék egy szakemberhez.
2015. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az rejtőzködésnek is beillik, és sokak számra a tisztességtelenség látszatát kelti. Olyan emberét, akinek takargatnivalója, szégyellni valója van.
2015. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*számára
2015. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!