Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra hogyan megy a...

Szalagavatóra hogyan megy a ruhakölcsönzés?

Figyelt kérdés

Idén lesz, és kicsit tanácstalan vagyok, nem szeretnék úgy menni ruhát próbálno, hogy semmit sem tudok róla!

A foglalási költség és a kölcsönzési költség ugyanaz? Milyen árban mozognak ezek általában?



2015. szept. 22. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A foglalási költség, az amit akkor fizetsz, amikor lefoglalod a ruhát. 30% körül szokott lenni. A fennmaradó összeget akkor fizeted, amikor a szalagavató előtt elhozod a ruhát. A foglalót nem fizetik vissza, ha visszamondod. 18 ezertől a csillagos és a határ.
2015. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia:) Nekem is idén lesz a szalagavatóm, viszont én sietnék a helyedben, mert bár az enyém egészen év végén lesz, már majdnem minden ruhát lefoglaltak 2 héttel ezelőtt, amikor én voltam!

Én sem tudtam az egészről semmit, elvégre most először voltam ilyen helyen, vittem a kölcsönzési díj egy részét foglalónak, aztán végül csak egy szalonban voltam, ahol meg is találtam a jó ruhát, aznap le is foglaltam:)

Annyi, hogy az öltözőben rád adja 1 ember, befűzi (ha fűzős), nézegetheted magad, esetleg le is fotózhatod, hogy könnyebb legyen dönteni:D

Ne izgulj, nálam pl nagyon kedves, segítőkész volt eladó, segített, hogy mi állna jól nekem. Ami fontos, hogy foglalj előre időpontot, bejelentkezés nélkül, nem biztos, hogy tudnak fogadni és foglalkozni veled, hogy próbálhass!

2015. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!