Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha 15 évesen...

Mennyire gáz, ha 15 évesen még mindig csak ilyen kis topokat hordok melltartó helyett?

Figyelt kérdés
Van melltartóm is, de rohadt kényelmetlen, pedig nem hiszem, hogy kicsi lenne az én xxs-es méretemhez.. vagy nem tudom.. a lényeg, hogy képtelen vagyok hordani, mikor ott vannak a kényelmes topok. Körülöttem már mindenki melltartót hord. Én nem hiszem, hogy "kilátszana" top alól, de ... nem vagyok benne biztos.

2015. szept. 24. 19:06
 1/4 anonim válasza:
14%
Egyátalán nem gáz! Szerintem az a fő hogy neked kényelmes legyen, ha te abban érzed jól magad akkor miért ne hordhatnád?! Egyébként meg anyum azt mesélte (nem tudom mi igaz belőle, ne kapjatok be)hogy a melltartó leszorítja a mellet és az is mellrákot okozhat!! :)
2015. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, mert arról senki sem tehet, hogy mekkorára nő meg a melle. :)
2015. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nagy a melled gázosabb, ha nem akkor nem
2015. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem gáz, tényleg kényelmesebb

csak van egy mellméret, ami után már nem elég egy top, mert átlátszik és nem is tart

de amíg neked jó, hordd nyugodtan azokat

2015. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!