Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki, akinek van tapasztalat...

Valaki, akinek van tapasztalata H&M visszaküldéssel, az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott van hozzá a visszaküldési lap, amibe a termék volt.
2015. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de én arra gondoltam, hogy milyen gyorsan zajlott le az egész, kicserélték-e az árut, vagy visszafizették a pénzt, stb.
2015. okt. 6. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicserélik, tehát hoznának másikat.
2015. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Szia!

A csomagban van visszaküldési lap. Tépd le a kisebb felét, töltsd ki, eredeti csomagolásba tedd vissza a ruhát meg alapot. Hívd fel a DPD futárszolgálatot, és beszéld meg velük, hogy vissza kéne vinni az árut. Ők felveszik a csomagot és visszaviszik (ez kb 900Ft-odba fog kerülni). A pénzt minden esetben visszautalják a regisztrációkor megadott. Egyébként a honlapon fent van minden információ, körülbelül 1 percbe telik megnyitni.

2015. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
* a regisztrációkor megadott bankszámlaszámra.
2015. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. okt. 6. 20:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy mindenképp a pénzt küldik vissza? Mert nekem kisebb méret kéne, nem a pénz.
2015. okt. 6. 20:35
 8/9 anonim válasza:

Szia.

Engem az érdekelne hogy ha felhivom a dpd-t akkor eljönnek a csomagért és nekem kell valami cimet ráirnom h hova küldjék vagy automatikusan oda küldik vissza?

És a mellékelt lapra ráírhatom h a pénzt szeretném visszakérni és h hova utalják vissza a pénzt?

2015. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Nektek mennyi idő alatt utalták vissza a pénzt? Két és fél hete küldtem vissza a ruhát. A papírra 14nap van írva maxnak. Felhívtam őket pénteken mert emailre nem válaszolnak, először makogott az ügyfeles,hogy vissza se ért a csomagom?!?! Utána a telefonszámom alapján(nem értem a logikáját) azt mondta, hogy elindították az utalást és legyek türelemmel. Maximum 4óra alatt át kellett volna érjen a pénz, természetesen nem ért ide. Valakinek tapasztalat??? 10.000ftról van szó, kezdek kétségbeesni.:(
2016. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!