Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a ciki abba ha valaki...

Mi a ciki abba ha valaki felvesz egy szép cipöt amit az nap vesz és másnap kidobja. Mert én ojat halottam hogy egyesek ezt cikinek tartják. Az?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ciki-e, de hogy értelme nincs soka, az tuti. Ha megveszel egy szép cipőt, akkor minek másnap kidobni? Hiszen fel lehet venni többször is, akkor meg miből áll betenni a szekrénybe?
2008. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a baromság már megint? Egyáltalán ki az a nagyon hülye aki megvesz egy cipőt és másnap kidobja? Vagy egyesek már nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel? Van egy csomó éhező meg beteg gyerek, azt ajánlom cipők helyett oda adják a pénzt inkább ha már úgy sem tudnak mit kezdeni vele...
2008. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hanem felesleges pénzkidobás. Minek megvenni egy cipőt, amit másnap kidobsz? A cipők nem egyszer használatosak, máskor is fel lehet őket venni más ruhával stb...
2008. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdés,hogy ciki e vagy sem.Véleményem szerint az ilyen emberek vagy annyira unatkoznak,hogy nem tudják mit csináljanak már unalmukban vagy annyira tele vannak pénzzel,hogy jó dolgukban már nem tudják hogyan elszórni a pénzüket.Arról nem beszélve,hogy ez egy teljesen felesleges dolog,amit csinálnak.Máshol annak is örülnek lassan,ha egy évben egyszer vagy kétszer tudnak cipőt,ruhákat vásárolni a többi drága dolog mellett.
2008. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek az emberek már nem tudják mit tegyenek jó dolgukban.

Nekem is rengeteg cipőm van,mert imádom őket, de még egyszer sem fordult meg a fejemben,hogy kidobjam bármelyiket is. Pláne,hogy nem olcsó mulatság ez a cipőszenvedély.

2008. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hanem egyszerűen beteg dolog. Az ilyen embernek, két kurva nagy pofon kellett volna apucitól kamaszkorában, hogy a fal adja a másikat. De lehet, h még most sem volna késő.
2008. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez az egész kamu mm hogy bárki is kidobná a cipőjét max annyi hogy csrélgetik vagy elrakják és később veszik fel nem tom ki ez a hülye aki kidobná a cipőt amit egyszer használt ha meg van rápénze akkor ami nem kell azt beadná egy vöröskeresztbe.

legalább jót is tesz

2008. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez tuti kamu.........

ha nincs mit kérdezned inkább maradj csendben

2008. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont az ciki, hogy két mondatban kilenc helyesírási hibád van...
2009. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jé,aza ciki h vannak iylen emberek akik azt hiszik annyira tehetősek h meg tehetik ezt.......... ez annyira értelmetlen,mért kéne egy olyat ki dobni ami szép?? ecceri alkalom után??

piff:O:O:

2009. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!