Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk mikor öltöztök...

Lányok fiúk mikor öltöztök tesire szoktátok figyelni hogy a másikon milyen alsónadrág, bugyi melltartó úgy értem lány-lányt fiut fiu néz?

Figyelt kérdés

#testnevelés #ny fiú
2015. okt. 28. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már nincs tesiórám, de mi nem igazán foglalkoztunk a másikkal. Persze nyilván legyenek igényes cuccaid, de nem azt bámulja az ember miközben öltözik.


Amúgy lány vagyok.

2015. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

En minden lanyon megnezem mi van rajta, es nem kell hozza semmilyen tesi ora.


Amugy en fiu vagyok.

2015. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bevallom, hogy néha megszoktam nézni más lányokon. Kicsi az öltöző úgyhogy elég közel vannak egymással a padok, ha valaki mellettem, előttem öltözik vagy valamilyen feltűnő, rikító színe van akkor akaratlanul is meglátom. Nem szoktam megbámulni, meg nem vonok le ez alapján semmilyen következtetést vagy ilyesmi, de ha valakinek nagyon szép melltartója van például azt meg szoktam nézni, de nyilván nem "úgy", csak magát a ruhadarabot nézem meg. Szerintem ez lányoknál annyira nem furcsa, legalábbis én meg szoktam nézni mások ruháit az utcán is, ha megtetszik rajtuk egy ruhadarab vagy cipő.
2015. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sose figyeltem, de azért a körülöttem levőkét nyilván láttam
2015. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem bámulom meg, de hogy ha feltűnik hogy valamelyik lányon feltűnő bugyi van vagy volt már olyan h átlátszós bugyiban voltak barátnőim akkor odapillantok :)
2015. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!