Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom elfogadtatni...

Hogyan tudom elfogadtatni hogy szeretek lány ruhákban lenni? Mégcsak 14 vagyok.

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy?
2008. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen
2008. szept. 12. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

és meleg vagy emo?:D

egyébként szerintem szép lassan haladj, mindig valami apró lányos dolog, aztán majdcsak beleszokik a környezeted.

2008. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is felszoktam venni néha anyám ruháit ha nincsen itthon senki meg hajat vasalok, fésülködök, nézem magam a tükörbe, és se emos se buzi nem vagyok :D ugyan úgy a lányok izgatnak és őket nézem meg, mint más fiúk. Hát mivel én nem érzek kényszert arra hogy lányként mennyek utcára ezért csak azt tudom javasolni hogy nem folyts el semmit mert csak nyomasztani fog és nem fogod jól érezni magad, hát igen 14 évesen elég furán fognak rádnézni valószínűleg ezért egyet értek az előttem szólóval ,lassacskán egy-egy kiegészítő és talán úgy könnyebben elfojadják.
2008. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát figyelj...Ha elég kemény vagy és bevállalod h párszor megvernek és megaláznak miatta...akkor utána biztos jó lessz:D Vagy mondd h homár vagy és csak azért fognak ba**tatni..:D
2008. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan sokan beléd fognak kötni,kicikizek stb. De szerintem kétvéglet van:vagy kinövöd idővel vagy transzi leszel.
2009. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!