Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek Jól nézek...

Gergő95 kérdése:

Lányok szerintetek Jól nézek ki és ha elhívnálak titeket randira eljönnétek-e? őszinte válaszokat! Gergő 20F https://www.facebook.com/photo. Php? Fbid=914047285328110&set=a.158054910927355.39112.10000168542 1606&type=3&theater

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha raksz ki működő linket, talán el. :D
2015. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
[link] remélem ez a link már jó lesz
2015. nov. 5. 01:08
 3/17 anonim ***** válasza:

Jó, én most adtam fel. Minden Gergő helyes?! Bszki... áh, én elmennék veled, csak picit idősebb vagyok nálad (27). :/

Meg persze, a külső csak egy dolog...

2015. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen :) egy picit igen
2015. nov. 5. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm azért.
2015. nov. 5. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:

Hello! :)

Nos, én a hajaddal kezdenék valamit, de ezt egy jó fodrász fél óra alatt megoldja! Valami fazont kellene adni neki. :)

Ezt az inget felejtsd el kérlek, ha már ing, akkor vegyél fel komolyabbat (szép slim fit ingeket lehet kapni mostmár kb bárhol). Vagy a galléros póló is illene neked!

Szerintem nagyon helyes vagy, kedvesnek is gondollak így kép alapján!

Én "öreg" vagyok hozzád, de azért remélem nem gond, hogy írtam! :D

29/N

2015. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szia! Nem dehogy is baj sőt! Örülök hogy leírtad a véleményedet!! Nagyon szépen köszönöm :)
2015. nov. 5. 12:20
 9/17 anonim ***** válasza:

Igényesség, öcsém! Ilyen fényképezőgéppel felrakni nekünk egy totál elcsúszott színhőmérésékletű, tükörből lőtt, vér gagyi szelfit, rumlis háttérrel... Szégyelld össze magad, de nagyon gyorsan! De most komolyan, te egy lányról szívesen mutatnál meg egy hasonló képet a haveroknak vagy a szüleidnek, hogy "nézzétek, ő a barátnőm!"?

Az a baj, hogy internet óhatatlanul kép alapján ítél az ember lánya és hajlamos következtetéseket levonni. Pl. hogy a párkeresésbe, randizásba is csak ennyi energiát és kreativitást vagy hajlandó fektetni, így sok lánynál élből kiestél.


Az "alapanyaggal" egyébként nincs nagyobb baj, az arcod pl. kifejezetten helyes. Viszont igazán megfogadhatnád Heteske tanácsát a fodrásszal és a slim fit ingekkel kapcsolatban. Ettől sem fogsz úgy kinézni, mint a díszbvzi, viszont finoman hangsúlyozná azokat a dolgokat, amiket érdemes ;)


(Szerencsédre én is túlkoros vagyok hozzád :D)

28/N

2015. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni mint a hetes! :) Csinálj valamit a hajaddal, és dobd ki azt az inget, vagy legalább gombolj rajta még egyet, és jó lesz! Nem. Mégis inkább dobd ki :)


Én vagyok a legöregebb :)

30N

2015. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!