Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vékonyakabb tipusu lányoknak...

A vékonyakabb tipusu lányoknak is joláll a vékonyszárú nadrág?

Figyelt kérdés
...vagy inkább a trapézabb-,csőnadrágok állnak jol ?
2008. szept. 12. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vékonyabbaknak áll jól a répanaci. A teltebb lányoknak szerintem a trapéz való, mert a répanaci pont azt hangsúlyozza ki, amit nem kellene.
2008. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen kékonyszárú nadrágg a vékony lábú lányoknak áll jól , mikor a csípön sincs felesleg.

DE ha az a láb nagyon nagyon vékony vagy is már túl vékon yakkor inkább egy bövebb száru nadrágot kell felvenni.

2008. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mennyire vagy vékony. ha ilyen csont és bör lány vagy akkor nem állna jól viszont ha formás vékony alakod van akkor csak hajrávegyél fel bátram akkor tuti jól állna
2008. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, ha ízlésesen vagy vékony hord bátran, de a túl vékonyaknak nem ajánlanám. Régi sulimban voltak olyan lányok, akiknek kb a combja volt olyan vastag, mint egy ember karja,kb a hányás elkapott tőle, mikor megjelent egy ilyen naciban, a pasiknak se jött be...
2008. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A magassagom 168cm, es a sulyom pedig 42-43kg. Akkor ez most nagyon vekonynak szamit vagy olyan izlesesen vekonynak ?
2008. szept. 27. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az h leírod a sulyod egy dolog,de ha nemsokat mozogsz,vagy ha sokat mozogsz máshogy nézel ki.am ahogy elképzelem jól állna rajtad a csőnaci:)de kérd meg a bnőded biztos szivesen elmegy veled vásárolni és akkor megtudja mondani h jól áll-e rajtad a csőnaci:)

remélem tudtam segíteni!

2008. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!