Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok, ti mit szólnátok...

Samanta :) kérdése:

Fiúk, lányok, ti mit szólnátok ha jönne veletek szembe egy lány aki 183cm magassarkúval?

Figyelt kérdés
170cm vagyok alapból, de vettem egy magassarkú csizmát ami nagyon megtetszett, csak zavar hogy mások mit gondolhatnak rólam..?

2015. nov. 10. 20:45
 1/5 opened paradise ***** válasza:
38%
"Húzd ki magad,hülyegyerek,ne nézzen alacsonyabbnak" :D
2015. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem épp a magas nőkön jobban áll, dominánsabb személyét kelti, mint az alacsony, ha szexisen nézel ki akkor még utánad is fordulnék biztos.
2015. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu, én 177 centi vagyok alsóhangon, plussz sarok. Abszolút nem izgat ki mit gondol, én jól érzem magam így. Platformcipőt mondjuk nem hordok, de azért nem , mert nekem kényelmetlen, de több 8 centi körüli sarokmagasságú cipőm van. Lesajnáló pillantásokat még sose kaptam.
2015. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszenél, ha színben, stílusban passzoló ruhával viselnéd!
2015. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van lapos talpú csizmám is, de 7-es és 10-es sarkú a többség. Ehhez van egy 172 centis magasságom.


Rosszat még nem szóltak. ;)

2015. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!