Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-on feletti lányok/srácok,...

20-on feletti lányok/srácok, nektek hogy tetszik ez a kabát?

Figyelt kérdés

Srácok, melyiket választanátok? Tetszenek, az ilyen orosz luxus stílusú bundakabátok.

[link]


2015. nov. 11. 06:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Melyik a jobban csajozós?:)
2015. nov. 11. 06:31
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem jön be bár csak 19 vagyok
2015. nov. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csajriasztó. Még a modellen is borzalom
2015. nov. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem tökéletesen áll a modellen, elegáns, luxus. Az a baj, hogy a csajok általában megijednek az ilyentől, mert azért egy férfi ne nézzen már ki jobban/legyen kitűnőbb, mint ő, mert akkor kisebbségi komplexusa lesz. De persze vannak normális nők, akik értik a lényegét.
2015. nov. 11. 06:56
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Aha, biztos neked van igazad. Ha annyira tetszik, akkor vegyél.

Viszont én osztom az előző hozzászólók véleményét, nekem se tetszik és számomra egyáltalán nem férfias.


Amúgy meg, ha ennyire nagy az önbizalmad, akkor minek kérdezed, hogy kinek tetszik? Vedd fel aztán rajoskodj.

2015. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Borzasztó :)


22/L

2015. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Undorito. Raadasul kinabol nem rendelunk ruhat, mert mar a "This is the true photos" kepen is sokkal ocsmanyabb, milyen lehet a valosagban.


De gondolom mar kitalaltad hogy az irigyseg beszel belolem, ugyhogy vedd azt ami tetszik es ne torodj a tobbi emberrel...

2015. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
elborzasztó a kép.. az egész... az ürgeúrtól kezdve a kabátig összességében olyan, mint egy db. genitália
2015. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
atyaég ez vicc? ilyet csak stricik vagy cigányok vagy amerikai néger rapperek hordanak a klipekben. FUJ
2015. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Júúúj nekem ez tetszik!!!!! :D

Ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=Ap-H9U_KKb4

Szerintem ha illik ehhez a stílusod és be mered vállalni, akkor csináld. De ahogy elnézem, rajtam kívül egyik csajnak sem jön ez be. :D :D

2015. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!