Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Akinek nagyobb a...

Lányok! Akinek nagyobb a mellbimbója annak vigyázni kell, hogy ne viseljen mélyebb dekoltázst mert kilátszhat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Az kinek fáj, ha én látnék véletlenül egy mellbimbót? Az meg, hogy a csajok ezért egymást a szájukra veszik, szemétség.
2015. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Scav ***** válasza:
100%
nem a bimbóudvarra gondoltál?
2015. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az már elég extrém méretű mellbimbó lehet, ami kilátszik egy mélyebb dekoltázsú ruhából, bár attól függ, hogy mit értünk ez alatt...Azért ha nem nagyon mély a kivágás és nem rontja az összképet, akkor általában van is alatta egy melltartó, ami takarja a mellbimbóját (bár van, akinek nincs rá szüksége). Ettől függetlenül nyilván előfordulhat ilyesmi valakinél csak nem hiszem, hogy túl gyakori:)
2015. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem igazából. Az igényes nők hordanak melltartót, ami eltakarja bármekkora a bimbóudvar. A ruhából is maximum a melltartó látszhat ki.
2015. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk minden nő hord melltartót, nem csak az igényesek. De abból is kilátszhat így a dekoltált ruhából is.

Igen a mellbimbó bimbóudvari részére gond!

2015. nov. 13. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Hát Hegyeshalomtól nyugata az igényes nő pont nem hord melltartót már egy éve, mert egy igényes ruha alá sem lehet felvenni. Kivéve a kosztümöt.
2015. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát akinek mindig kell melltartót hordania az nem biztos hogy igényes, viszont biztos hogy lógnak a mellei!
2015. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha lóg, akkor olyan lent van, hogy nem látszik ki. Ha meg nem, akkor miért muszáj takargatni?
2015. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
A párom akkor hord melltartót ha olyan ruha van rajta hogy enélkül túl kirívó lenne. Szerintem szexisebb egy nő úgy ahogy ő használja, és nem mutogatja magát csak egy leheletnyit. Akkor nem vesz fel melltartót ha a ruhája csak sejtelmesen engedi át a férfi tekinteteket. Gyönyörű alma mellei vannak. Az olyan nőkről akik mindent elkövetnek hogy a mellük minél jobban kint legyen (nyilván én is megnézem) nincs jó véleményem.
2015. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem a melltartó hiányától lógnak a mellek,

egyik fő ok a hónaljkörnyéki izmok renyhesége és a hosszú éveken áttartó rossz tartás, így a mellkas előre esik. Alapban egy sportos nő kicsit peckesen áll, így már a bordái is alátámasztják a mellét.

Másik a sok most divatos ruha tartja a mellet, de csak mell alatt sávban.

2015. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!