Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tomboy lányok, nôk! Ti nem...

Tomboy lányok, nôk! Ti nem jöttök zavarba, mikor a férfi osztályon vásároltok?

Figyelt kérdés

Én inkább a tipikus elegáns tipusú lány vagyok, de szeretnék néhány férfi szabású darabot beújítani (természetesen ezt is inkább az elegánsabb irányzatban).

Múltkor átkalanoztam kicsit a férfi osztályra, de nagyon kellemetlenül éreztem magamat. Mintha mindenki engem bámult volna.

Titeket ez nem szokott zavarni?

16/L



2015. nov. 18. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ugye tudod, hogy sok nő vásárol a férfiosztályon a fiának, barátjának, férjének? A férfiosztály nem azt jelenti, hogy nők nem léphetnek be. Szóval senkit sem érdekel, hogy te ott vagy, és még azt is nagy ívből lekakálnák, ha fennhangon hirdetnék, hogy magadnak vásárolsz. Mivel egy a lényeg: hogy fizess.
2015. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Látszik, hogy 16 vagy. A nők vásárolnak ott a párjuknak, férjüknek vagy a gyereküknek is, szóval teljesen felesleges ezen kattogni.
2015. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Meg jo hogy!

Ha nem azert vannak ott nok amiket az elottem levok irtak akkor te homar vagy!

Meg idoben kezeltesd magadat!

Amugy elarulom,hogy a ferfi ruha a ferfi test anatomiajahoz van igazitva tehat egy no elegge vicces lenne bennuk...

2015. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3

Mit nem mondasz? 3 hónapja boldog párkapcsolatban élek a barátnômmel.

Mellesleg nem csak "homár" lányok, nôk hordhatnak férfi ruhákat.

2015. nov. 18. 20:27
 5/23 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Nem vagyok tomboy, de szeretek a férfiosztályon vásárolni, sosem voltam zavarba emiatt. Ha zavar, hogy magadnak veszed, még mindig csinálhatsz úgy, mintha a bátyádnak vásárolnál.
2015. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%

Pedig ezt szoktak mondani a noi ruhat viselo fiukra is!

Vagy tan tevednek?

Eleg csak itt korbenezni figyelmesen...

2015. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Én vettem már ott pár "játszós fölsőt" magamnak, nőiben nincsenek általában ilyen színekben.

Emiatt ne legyél zavarban, nincs rád írva, h magadnak vásárolsz!

2015. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
A szabas miatt szepen allhat rajtad gratula! :)))
2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok fiús stílusú lány, mégis szoktam férfi osztályon vásárolni. Nem jövök zavarba, mert egyrészt gondolhatják mások, hogy a barátokmnak/apukámnak/akárkinek vásárolok, másrészt meg azért, mert krvára senkinek nincs ahhoz köze, hogy a férfi vagy a női részlegen vásárolok.
2015. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2%

Utcso!

De ha fel is probalod apukadnak szant rucit a probafulkebe es ezt latjak akkor is gaz, meg en siman levagom az ilyen fiuruhas csajokat es jokat derulok rajtuk...

Csak ilyennel ne keruljek kapcsolatba!

2015. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!