Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt a báli szezon. A többség...

Itt a báli szezon. A többség iszonyatos ruhában megy el, mintha buliba vagy vacsirára menne. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Pedig 6-7 éve még fel tudtak öltözni tisztességesen a lányok egy bálba, de ma már elvétve látni ilyet.


És akkor a cipőről még nem is beszéltünk. Bokacsizma, labujjmutatós szandál. Atyaég.


2015. nov. 25. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:

enis ezt láttam az egyetemi balunk fotoin. nyári szandál és társai :D még egy baba cipő oké, vagy magassarku, de a saru tényleg nem illik.

ruha kérdés nehéz.. szerintem egy koktél ruha is jó balra, kevesen mennek nagyestélyiben.

de nyilván szoknya es hozzá felső nem a legjobb..

en cicanaciban is láttam valakit

2015. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na de milyen bál? A legtöbb "bál" nem más mint egy buli. Ha meg nincs dresscode a meghívón, ne csodálkozz.
2015. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én láttam fekete gumicsizmában is csajt karácsonyi bálon. :D Elég fura volt...
2015. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha buliszerű a bál, akkor oda nem kell nagyestélyi, elég egy egybe ruha + magassarkú. Ha viszont komolyabb, oda ki kell öltözni. De faluhelyen például egy szüreti bálban nevetségesnek hat a nagyestélyi.
2015. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj, nem ilyen szüreti bálra gondoltam, hanem egyetemi bálra. Dresscode-ot tényleg nem írtak a meghívóra. Jogos...

De a főépületben van, szépen feldíszítve, zenekar, fotós, ilyen fotós sarok háttérrel meg mindennel.


Nekünk volt előtte egy egy hetes rendezvény. Előző nap vacsorával,gyönyörű díszítéssel, millió finomsággal, pálinkakóstolóval, vagy borkóstolóval, csak úgy rohangásztak a pincérek hogy a kedvünkbe járjanak. És ez még csak egy vacsora. Másnap jött a bál.


Most hogy néztem az idei fényképeket, hát a kis csitrik ilyen segget éppen takaró ruhában szoktak bulizni hétvégén. Nehogy már ugyanabba a miniruhába menjen bálba is.

2015. nov. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!