Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti miben szoktatok...

Lányok, ti miben szoktatok tesizni?

Figyelt kérdés

Képet is mutathattok a pólóról/trikóról.

Csak azért kérdezem, mert nemrég kritizálták meg a tesicuccomat és kíváncsi lennék, hogy mások miben tornáznak. Mármint az osztályomon kívül.

16/L



2015. nov. 28. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyen pólónk van. Kék,az iskola nevével.

Nadrágnak pedig valami egyszerű cica/rövid/futónaci.

2015. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
póló+macinaci+fűzős tornacipő
2015. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs megszabva, hogy mibe tesizzünk, ezért én fekete cicanadrágban (nyáron térdig érőbe de télen hosszúba), egy hosszú pólóban (kék színű, osztálypóló) és egy deichmannos edzőcipőben tesizek.
2015. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

fehér póló, szürke pulcsi (ha hideg van), hosszú futó nadrág, futócipő

Nem mindegy egyébként nekik, miben tesizel? Az a lényeg, hogy kényelmesen tudjál benne mozogni, nem az, hogy minél giccsesebb legyen.

2015. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Én egész középiskolában csak a pólómat vettem át tesire. Az pedig az iskola egyenpólója volt -fehér, rajta kék a suli logója-. Alul az volt rajtam, ami napközben. Nem voltam hajlandó olyan feladatokat megcsinálni, amiben megizzadnék. Ha esetleg mégis megtörtént az a csoda, hogy volt kedvem futni, akkor cicanadrágot húztam. A cipő így is maradt, mert mindig tornacipőt hordok.

Ma már csak pizsamának használom a pólót is, hálistennek :)

2015. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Feher polo,trening nadrag.
2015. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk egyen póló volt, tehát azt hordtam, mint mindenki más.

A nadrágomat én sem húztam át... a többi osztálytársam sem. Nálunk mindig laza tesi órák voltak, ha felmérés volt előre szóltak, akkor cicanadrágot vett fel a többség, én is. Volt aki hagyományos melegítőt húzott.

Elég kritizálós osztályom volt, de valahogy azzal senki sem foglalkozott, hogy miben tesizik a mások.

2015. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a fehér blúz, fekete nadrág. Ezen belül én fekete futó jégerben, fehér bő pólóban és futó cipőben tornászom. Mit kritizálnak ?! Mi közük van ahhoz, hogy mit viselsz ? Ne törődj az ilyenekkel.. ;)
2016. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A póló teljesen mindegy milyen, az enyém sem pont így néz ki, de fazonra hasonló:


[link]


És mellé vmi cicanadrág. (azért mintásat linkeltem, mert nálunk ez is mindegy:


[link]

2016. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem,hogy valaki hogy nem hajlandó tesizni,megizzadni..

Egyébként egy tornadresszben, egy neonpink-zöld,egyéb színes futópólóban, fekete cicanadrágban és egy tornacipőben

18L

2016. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!