Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek közül melyik, illetve...

Ezek közül melyik, illetve milyen hasonló kézi táskát ajánlotok gimibe?

Figyelt kérdés
jövőre megyek gimibe csak akkor kell majd. Mindenképp kézi táskát szeretnék, mert szeretem magam előtt fogni a cuccom, ez egy ilyen mánia :D Nem kell sokat cipekednek, szekrényem lesz, csak az esetleges munkafüzeteket kell hazahoznom ha lesz benne házi, kisfüzeteket mindenképp. A tankönyveket nagyon ritkán kiszen meg tudom őket nyitni neten szóval ezzel nincs gond, inkább félek nehogy túl felnőttes táskát válasszak. Tippek?
2015. dec. 4. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban a legtöbb lány ilyen sima feketét hord:

[link]

de nekem még ez is tetszik:

[link]

Az én táskám egy feltűnőbb, piros darab, de igazából sokan hordanak sokfélét. Valakik mondjuk sporttáskában hordják a cuccukat. Valakik meg ilyen nagy pufi pakolósban. Teljesen véltozó. De a leggyakoribb és legsnasszabb az ami ez első képen van:)

2015. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!