Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a ciki manapság öltözködésben?

Mi a ciki manapság öltözködésben?

Figyelt kérdés
Pl trapéz farmer?díszes csípőöv? stb...
2008. szept. 14. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a trapéz farmer ciki? lol.. most jön újra divatba.
2008. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A rózsaszín rojtos szoknya a divat extra szoros csőnadrággal, a trapéz farmer nem divat nehogy felvedd, mert a végén még normálisan néznél ki. CSICSKA!
2008. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tade ***** válasza:
90%
A divat szerintem nagyon relativ...mostha Madonna felvesz mackonadragot tusarkuval es szoros kabattal, mert szerinte az a divat, akkor holnap te is ugy fogsz kilepni az utcara? Nem hiszem... Engem nagyon nem erdekel, hogy mi a trend...sose fogok kimenni rozsaszin fodros szoknyaba, meg csonadragba, mert nem az en stilusom.... en peldaul a 70-es eveket imadom...veszek fel egy feher szuk trikot, trapezfarmer, meg egy par faszandal...oszt le..arom ki mit gondol....
2008. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Hát de most ez lényeg? Őszintén. Ha tetszik vmi, ami nem is divat, hát hord!^_~
2008. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

na jó, nem az volt a kérdés, hogy mi a divat!!! Hanem,hogy mi a ciki.De aki nem képes normális stílusban válaszolni, az dugja a válaszát oda, ahova nem fúj be a szél...

Nem divatot követek, csak egyszerű kíváncsiságból kérdeztem.

2008. szept. 15. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak szerintem ilyen alapigazságos ezzel kapcsolatban: (vagy legalábbis szerintem) pl. szandál zoknival, vagy ilyen suttyószandál akár zokni nélkül is :D amikor kifolysz bizonyos ruhadarabokból, ha átlátszik a gatyán a nagymamabugyi, ha kilóg a bugyid, tüdőbugyik:D, ha a nadrág bokafölé ér, mikor állsz, mellalá érő topok, az ilyen plüssanyagból készült ruhadarabok, stb...több, most nem jut eszembe. ezzel csak azt fogalmaztam meg, ami SZERINTEM egy átlagember szerint "ciki".
2008. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a mellalá érő toppal azt akartam mondani, hogy ponthogy a mell alá ér..:D
2008. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
7%
Ami ciki szerintem: neonszínek, szteccs anyagú nadrág, edzőcipő (hacsak nem sportolsz éppen), melegítőpulcsi, poláranyagú pulcsi, feliratos felső, olyan farmer, amelyik nem csípőszabású, strasszos ruhadarabok, műszálas anyagból készült felsők, olyan ruhák, amin hamis márkajelzés van stb. Most így hirtelen ezek jutnak eszembe:)
2008. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek eddig, sztem a legcikibb a kínaiban vett értelmetlen feliratos póló még akkor is, ha jól néz ki, szandál-zonkival, elegánsabb ruha + sportos cucc, szőrös ruhadarabok, nekem trapázfarmerom és díszes övem is van és sztem tökjó, még me, mondták h gáz lenne, még ami gáz az a tüdőgatyó, hiába márkás, olyan cipő amiben tul nagynak tűnik a lábad, hiába kicsi
2008. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Feliratos felső? Az mindig jól mutat ha értelmes felirat van rajta (én a kínaiban meg szoktam kérdezni az eladót ha kanjis felső tetszik meg, és mindig meg is mondja mit jelent, angolul meg tudok). Szerintem sosem ciki olyan ruhát felvenni ami kifejezi az egyéniségedet.


Polárpulcsi? Az amit most a hideg miatt minden sportosabb öltözködésű ember hordani fog? Még a cicababák is, mivel vannak nagyon csini, cipzáras verziók.


Ami tényleg ciki: Az igénytelenség, szétnyúlt ruhák, koszos göncök. Olyan cucc ami egyáltalán nem illik a személyiségedhez. Azok a ruhák amik nem a maximumot hozzák ki az alakodból, hanem csak rontanak rajta.

2008. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!