Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 175 centi vagyok. Nem lenne...

175 centi vagyok. Nem lenne gáz ha húznék fel magassarkút? 16/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 21:10
 1/8 anonim válasza:
Ha te magassarkút szeretnél felvenni, akkor hajrá! :) ne érdekeljen mások véleménye :) Biztos jól fog állni majd :)
2015. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa hogy mindeki más kisebb a környezetemben...
2015. dec. 8. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 179 vagyok és néha szoktam hordani.
2015. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sz*rd le! Bárcsak én lennék ilyen magas! kit érdekel hogy mások kisebbek ha magassarkút akarsz felvenni, akkor magassarkút veszel fel!
2015. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 177 körül vagyok. sajnos a lábfejem volt törve, így elég érzékeny, de alkalmakkor felveszem a magassarkút. ha nem lenne probléma a lábammal,gyakrabban is megtenném.

a barátom magasabb nálam,szóval ott nem gond. ha mondjuk velem egy magas lenne,nem hiszem hogy felvenném amikor ő is ott van.

amúgy szerintem nem vagy kirívóan magas, nekem a barátnőim nagy része is 170 cm felett van.

ha mondjuk 190hez közel lennél akkor lebeszélnélek a magassarkúról, de így szerintem egyátalán nem kirívó.

2015. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
178 cm vagyok és imádom a 10cm-es sarkakat.
2015. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mekkorát és minek
2015. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!