Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni azt a régi...

Hol lehet kapni azt a régi papucsot ami kék-fehér és piros-fehér csíkos színekbe lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én debreceni vok, tok ott 1boltot, ha érdekel írj privit,mert jo lett volna ha kiírod h te hol vagy, mert most leírhatom h itt me gitt.. de ha messze laksz akkor felesleges, tehát ha érdekel akkor írj;)
2008. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a piacon szoktam venni, én is nagyon szeretem, ha látok veszek három párat is, mert boltban nem lehet hozzájutni igazán szerintem. Nem tudom kínaiban van e, ott még nem néztem.
2008. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igen nem tujuk hogy hol laksz így nehéz. Anyum rendszeresen ilyen papucsot hord, és ő Hatvanban veszi a lengyelpiacon, szóval én is a piacokat tudom ajánlani, ott általában szokott lenni.
2008. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ez engem is érdekelne :)pl budapesten
2010. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A neten van fent hirdetés!!!Fejér megyébe van de postázni is tud gondolom.az expresszen található van mindd a három színben nála,engem is meglepett,hogy lehet még pirosat kapni!!!
2010. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kellene egy fórumot csinálni,vagy blogot!nem?az összes csíkos papucsot viselő és kedvelő ember rajta lehetne!fotókat kérek hozzá,ötleteket,megelégedettségi véleményeket!!!
2010. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Teszvesz Bonyhád!!! Csak kék-fehér van nála de 1300ért adja!!!Sárospatakon,Sátoraljaújhelyben és Kazincbarcikán is van már!!!Hála istennek egyre többen hordják -e remek terméket!!!Aki támogatja a blog,fórum,vagy mindenkilapja ötletet,az írjon!!!
2010. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Helló mindenki!!!


Csíkos papucs Vatera és Zsibvásár!!!1499 jó magyar forint az ára!van kék,fehér,és piros!!!jó minőség!

2010. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem is érdekelne,h lehet -e még ilyent kapni? Ti lányok sokan hordtok ilyen papucsot?

2011. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha tudna valaki ebben nekem is segíteni pontos címmel, ahol meg lehet rendelni azt megköszönöm. Ugyanis már vagy 3-4 éve keresek ilyen papucsot, de a környékemen nem találok sehol. Komárom - Esztergom megyében lakom. szinuhe4@citromail.hu -ra is küldhettek választ.

Köszönöm!

2011. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!