Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » BONPRIX! Áru visszaküldése....

BONPRIX! Áru visszaküldése. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy inget, egyáltalán nem az jött, amit rendeltem, még a színe sem stimmelt, és a lemért méretek sem egyeztek, a minőséget már meg sem említeném... Soha többet.

Nov.23-án rendeltem, december 1-jén már nálam volt a csomag.

8-án adtam postára, eredeti csomagolás, mellékelve amire szükség volt, és a pénzt bankszámlára kértem.


Aki már küldött vissza terméket... mennyi időre számíthatok, hogy visszautalják?

Ajándék lett volna, a pénzre pedig nagyon szükségem lenne..


2015. dec. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A kézhezvételtől számított 30 napon belül utalnak...

Szóval van idejük bőven. Nem fog megjönni az a pénz karácsony előtt mert ilyenkor minden cég jobban le van terhelve több idő mire feldolgozzák.

Amúgy kvesebb mint 30 nap, 2-3 hét szokott lenni de ha 8-án feladtad, mondjuk 10-én odaért.... 2 hét is 24-e. Jobb ha máshonnan keritesz pénzt nem erre vársz.

2015. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy ha 1-jén megjött és láttad hogy nem jó mire vártál egy hetet a visszaküldéssel?
2015. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szuper! :(

Számítottam rá.


Ajándékba rendeltem, eljuttattam az illetőnek, ő vissza nekem, ez is idő volt.

2015. dec. 12. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Az illető akkor tudja hogy vissza lett küldve és több idő mire elrendeződik és később kapja meg az ajándékot.
2015. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vettem neki már másik ajándékot, azzal nincs gond.

Csak a pénzt szerettem volna visszakapni, csóró vagyok

2015. dec. 14. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy csodálom azokat akik ing meg efféle dolgokat netről vesznek. Jó én most várok szintén BONPRIXtől 2 db kismama cicagatyát de azokkal nehéz azért mellé lőni mert nyúlnak tágulnak....vagy max bővebb szabású felsőket még szoktam innen onnan amelyek max nem olyan bővek mint ahogy elképzeltem de egy ing azért bátorságra vall.

Hát ha szerencséd van pont kari előbb még megjöhet a pénz de inkább 2 ünnep közt (ha dolgoznak egyáltalán) vagy január elején.

2015. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Farmert, inget, polot, fehernemut(melltarto) rendeltem mar magamnak a bonprixtol. Soha nem volt problema.

Egyszer kiskabatot rendeltem kislanyomnak, ott volt egyedul gond az ujja hosszaval, de akkor is csak azert, mert ejtett vallu volt.

Ezert mertem rendelni, nem is gondoltam..

2015. dec. 14. 17:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Delelott megerkezett a penz. :-)
2015. dec. 17. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!