Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hidegben vehetek fel...

Milyen hidegben vehetek fel harisnyát nadrág alá anélkül, hogy hülyének néznének?

Figyelt kérdés
16 éves csajszika vagyok.Ma reggel megnéztem a hőmérőt, 8 fokra lement a hőmérséglet. A suliban hülyének néznek, ha nadrág alán nylon harisnyát veszek fel! Pedig ha fázom miért ne vehetnék fel! Én úgy éreztem, hogy ma már kelleni fog, de ezért miért néznek hülyének? valaki mondja már meg, plízz!!
2008. szept. 15. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
nem is látszik,ha nadrág alá harisnyát veszel!ha fázol,ne tétovázz,és főleg ne foglalkozz másokkal..
2008. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ki néz hülyének? Amúgy fogggalmam sincs, h miért néznek hülyének ha fázol:S ne foglalkozz vele, ha fázol öltözz fel:S Áhh de hülye emberek vannak... ( nem te)
2008. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha fázol vedd fel nyugodtan! Egyébként nem látszik ki a nadrág alól, nem ciki! Majd te meg azokon röhögj, akik 8 fokban csípőnaciban meg köldök fölött érő kabátban flangálnak és ki van az egész derekuk! Majd megtudják ha kapnak egy jó kis vesegyulladást!
2008. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Pff de hülyék. Vedd fel, sztem egyáltalán nem ok ez arra h hülyének nézzenek.
2008. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

szija! én 17 leszek, és én is szoktam harisnyát felvenni. engem nem érdekel, hogy mit szólnak hozzá, amúgy nem látszik, csak tesiórán, de nem fogok néhány ember miatt egész nap fagyoskodni. képzeld, a húgom szerint ciki az esernyő...! sztem az sem az, nem véletlenül találták fel... nem értem, hogy miért kéne pár hülye miatt megfagyni, elázni, stb...

Tehát nyugodtan vedd fel. :)

2008. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A válaszolókat sem értem.Miért azt hangsúlyozzák,hogy a nadrág alatt nem látszik?Miért ne vehetne harisnyanadrágot egy nő a nadrág alá?Nagy részük hidegben harisnyanadrágot vesz nadrág alá.A férfiak nagy része pedig kifejezetten örül neki,mivel a harisnyanadrág kifejezetten izgató női ruhadarab.Nemcsak hideg ellen véd tehát,hanem a barátodnak is örömöt okozol vele.
2008. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát az igazat meg vallva nem tudom, szerintem csak beképzeled magadnak. Hiszen én férfi létemre hordok vékony nylon harisnyanadrágot amit már gyártanak nekünk férfiaknak is.www.ferfiharisnya.lap.hu És nem csak hosszúnadrág alatt, hanem térdnadrággal viselve is, ősszel és tavasszal a jótékony tulajdonságai miatt amit sajnos nem tudnak még a lányok sem.

Leírok néhány jó tulajdonságát a harisnyanadrágról amit a lányok javarésze sajnos nem tud.

A harisnyanadrágot nem csak a hideg ellen lehet bevetni, alkalmazni.

Azon felül, hogy praktikus, egyszerű, egészséges, és a lányok kivitelében még erotikus is azon felül nagyon kellemes kiegészítője a ruhatárainknak legyen az férfi ill nő.

Egészséges mert a harisnyák kompressziós hatásának köszönhetően elkerülhető ill kezelhető az érrendszeri betegségek kialakulása megléte. Masszírozó hatásának köszönhetően serkenti a vér keringését és így revitalizálja a lábat, nem szorítja el bokánál a vérkeringést a zoknival szemben. Praktikus mert akár lehet három az egyben is , zokni, alsónadrág, és meleg alsó, annyira melegít amennyire szükséges, nem nedv szívó, és nem izzaszt le ha helyiségben tartózkodunk. Kis helyen elfér, nem veszik el mindig a párja, és ami még nagyon jó, hogy a lábbelik is sokkal kényelmesebbek csak harisnyával viselve. Valamint a térdnadrágunkat is lehet viselni szinte egész évben.

Lehet hogy gondolatban hülyének néznek sokan, és asszociálnak valaminek, de nem érdekel, a rengeteg dicsérő szavakkal ellentétben.

Csak saját kényelmi szempontjaim számítanak, nem pedig a mások véleménye és elvárásai.

Kétgyermekes apuka

2008. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy nylon harisnya sokkal olcsóbb,mint az a sok gyógyszer amit az orvos felír ha megbetegszel.melyiket választot??neked kell eldöntened...de sztem jobban jársz ha veszel fel harisnyát így nem fagsz meg és nem is leszel beteg:-)az meg h más mit gondol...nos sztem azzal foglalkozz h te jól érezd magad a bőrödben!
2008. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért néznének hülyének?? én majd szétfagyok, egy fekete lábfejnélküli harisnyát hordok a nadrágom alá (jaés két zoknit:D:D) és nagyon nem érdekel ha hülyének néznek, valószínüleg nem fáznak és elég ostobák.
2008. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!