Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem kihivó? Többi lent....

Nem kihivó? Többi lent. Kérlek jelezzétek a kort és nemet, kíváncsi vagyok ki, hogy gondolja.

Figyelt kérdés

Félek nehogy örömlányként öltözködjek...Bár nem tartom annak magam, se külsőre se belsőre, de azért na jó lenne egy kis megnyugtatás (főleg a smink miatt...soha nem erős csak épp hogy, de 14 éves lányként vannak kemény általánosítások) suliba semmi smink, max karikákra


haj: vállig érő barna természetes

smink: alapozó vékonyan vagy csak a szem alatti karikákra az a cucc (nem pattanás miatt hanem mert nagyon sápadt a fejem) és alkalmanként egy élén rúzs mert nagyon szeretem a színűket, ennél többet soha sem

öltözet: általában egy egyszerű felső esetleg elegánsabb ing + nagy kötött pulcsi :) vékony sál, fekete farmer, fekete bőr csizma vagy ha nagyon hideg van akkor mamuszos világos rózsaszín csizma, fehér egyszerű térdig fölé érő kabát és fehér francia sapka + néha egy katicás nyaklánc



2015. dec. 22. 04:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

18F

Muszáj a smink? :D

De nem tűnik vészesnek így elsőre. De még lehet :D

2015. dec. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig szoktam csak ha nagyon sápadt az arcom és a karikákra...nem szeretem ha folyton szóba hozzák a sápadtságom. A rúzs az meg csak tényleg nagyon alkalmankénti dolog
2015. dec. 22. 05:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi. ez pont hogy szép, elegáns. Ahogy elképzeltem. Képpel könnyebb lenne írni pontosabbat.

20F

2015. dec. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Semmi extra. Mindjuk azt megjegyezném, 14 évesen kb azt sem tudtam mi az... és nem vesztettem semmit vele. Egyébként ha nem pattanásos az arcod minek alapozó? Nagyon csúnya lesz pár év múlva. Ne csináld magaddal.
2015. dec. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jónak tűnik,de ha egy arc nélküli képet felraknál a ruhákról (vagy csak magát a ruhát fotózod le nem magadon) azzal segítél. Az alapozó tényleg nem tesz jó, inkább a nyáron napozz többet:)
2015. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Sápadtság,lehet nem eszel rendesen attól vagy fehér?

a bőrcsizma viszont szexis lehet.

33f

2015. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Átmenti megoldás az alapozó. Vashiány miatt vagyok teljesen hulla fehér...most fogok szedni vasat és elméletileg attól jobb lesz, de az akár lehet több hónap is
2015. dec. 22. 11:33
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 22. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:

ez jó így

amúgy ha már mindenképp akarsz valamit kenni az arcodra, inkább bb krémet

14 évesen nem nagyon kéne alapozót használni

2015. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!