Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudjam hogy eredeti-e...

Honnan tudjam hogy eredeti-e az óra?

Figyelt kérdés
Vennék egy emporio armani karórát csak félek hamis. AR-1735 Mit kéne figyelnem rajta ?
2015. dec. 28. 23:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod, hogy üzletből veszed normál áron! Vagy fogod, és beviszed szaküzletbe megnézetni, mielőtt kifizeted! Ha az eladónak nincs rejtegetnivalója, akkor ebbe beleegyezik!
2015. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Ahogy az 1. írja,boltból vegyél...illetve onnan se!

Az eredeti is kínai,divat vacak.Nem kicsit túlárazva.

2015. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hát nem aliexpressről rendeld meg mindenféle kétes oldalakról, üzletekből.
2015. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akitől venném az magánszemély tehát az elsőnek köszönöm a többrétegű válaszát.
2015. dec. 29. 11:45
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha hamis, akkor is mutatja az időt...egy óra erre való, nem?

És ennyi erővel már vehetnél egy átlagos órát is.

2015. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni, hogy miért fáj egyeseknek, ha valaki szép és eredeti, minőségi terméket akar vásárolni.

A kérdező is ezt szeretné! Én sem vennék soha semmiből hamisítványt! Nem is szoktam, pedig van olyan holmim, ami 7 jegyű összegbe került. Had döntsem már el én, hogy mit veszek a saját magam által megkeresett pénzből! A kérdező is ezt szeretné!

És nem, sosem lesz a hamisítvány vacak sem minőségben, sem kinézetben olyan, mint az eredeti!

Remélem sikerül megvenned az órát kedves kérdező, és örömödet leled majd benne!


Első válaszoló voltam!

2015. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Pár napja olvastam Schiffer egyik írását. Volt benne egy mondat: "A magyarok lenézik a minőséget." Nagyon találó sajnos! Persze mindig jár a tisztelet a kivételnek!

2015. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat normális ember vagy. :)
2016. jan. 5. 21:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem nézem le a minőséget, csak úgy gondolom egy órát egy átlag ember nem tesz ki akkora igénybevételnek, mint mondjuk egy cipőt. Cipőből érdemes a drágábbat venni. Órából tök fölösleges, mivel a funkcióját egy középkategóriás is ugyanúgy ellátja, és tartós is. Minek kell majdnem 100ezret fizetni egy óráért...?

Ez nem azt jelenti, hogy lenézem a minőséget, mindössze annyit, hogy nem gondolom, hogy pont az óra lenne az a tárgy, amiből a luxus kategóriát kéne megvenni. De ez csak az én véleményem, a kérdező azt csinál, amit akar. :)

2016. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked az igénybevételtől függ, hogy mit mennyiért veszel, másnak nem. Fogadd el! ;) Én a 100ezernek sokszorosát is adtam már óráért.
2016. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!