Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lanyoknak milyen ruhak...

Magas lanyoknak milyen ruhak allnak jol?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Én is magas vagyok 176-178cm.Nyáron érdemes szoknyát is hordani meg rövid sortot,hogy jó mutatosak legyene a hosszú lábak.Ezekért rajonganak a férfiak!

Télen csípőnadrág,de minden olyan dolog ami jól ál és tetszik.Hálistennek a ruhákban bőven van választék.

2008. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs is olyan, amit egy magas vékony lány ne vehetne fel:) Hál'istennek:(:(:(
2008. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Feszülős csőfarmer kissé hosszabb felső ,ami nem közönséges,ha szép karcsú vagy lehet bő is amellett,hogy nőies,és sztem nem ciki sőt nagyon is szép ha egy magas nő felvesz magassarkút.Nem 10 cm -es magas hegyesorrúra gondolok.4-5 cm -s sarok kerek orrú cipő.Nagyon szexis.Akárkit levesza a lábáról.
2008. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hello.

én is magas vok, 173 cm, és 49-50 kg. : /

nem szeretek vékony lenni. xD és magas se. :S

de azért tudom, h ennek is megvannak az előnyei, de bántóak a megjegyzések, amiket rám tesznek...

:S


szoktam csőnadrágot hordani, nem tudom, hogy jól áll-e, de nekem tetszik a csőnadrág.

úgyhogy engem is érdekel, mik állnak jól a magasaknak!

olvastam pár kérdésbe, hogy magasaknak szinte minden jól áll, de szerintem nem egészen.

2010. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!