Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Bp. -en olyan...

Hol lehet Bp. -en olyan testszínű harisnyát kapni, ami nem kényes?

Figyelt kérdés

A múltkor vettem egy Bellindát, és nem viccelek: szakadt volt már amikor kiszedtem. Nem vittem vissza, biztos azt mondták volna, hogy én voltam.

Szeretnék olyan márkát, ami nem csillagászati árú, de jó. Olyasmit, ami csak egy kis selyemfényt ad. Tudtok ilyet?


2008. szept. 16. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A Deák téren az aluljáróban van egy harisnyás, (rögtön szembe, ha a metróból jössz fel) nála nagyon nagy a választék, és megmondja, hogy melyik harisnya mennyire jó. Én nála szoktam vásárolni harisnyát és eddig még sosem csalódtam. Árra is kb a közepes kategóriába sorolnám.


Ami még igencsak jó szerintem, az a Calzedonia, csak az már egy drágább műfaj.

2008. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem az a lényeg, hogy lycrás legyen. Attól tartósabb és kényelmesebb!
2008. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. szept. 16. 15:26
 4/4 harisnyababee ***** válasza:
Csajok, egy jó tanács, a Bellindát felejtsétek el. Legalábbis az olcsóbbik fajtákat. A 800-1000Ft-os termékeik, már aránylag tűrhető minőségűek, viszont ennél jóval olcsóbbakat(5-600Ft) lehet kapni, amik sokkal jobbak a Bellindánál. Nekem ami legjobban bevált, az a Fiore, és a Gabrielle. Van olyan gabrielle harisnyám, ami már majdnem egy éve megvan, és még nem szakadt ki. De nézz fel valamelyik online harisnyaáruházra, ott bőven van választék,válogass kedvedre, minden hariról találsz termékismertetőt.
2011. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!