Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert erzem magam k. urvasnak...

Miert erzem magam k. urvasnak egy ilyen szerkoban, mig amikor mast latok ilyenben azt mondom, hogy szexi? 23L

Figyelt kérdés
Felvettem egy fekete terd fole ero magassarku csizmat, fekete bor miniszoknyaval, fekete toppal es piros dzsekivel. Arra vartam, hogy benezek a tukorbe es szexi lesz erre k.urvasnak ereztem
2016. jan. 8. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem ez így már leírás alapján is k**vás. De valószínűleg azért érezted magad így, mert nem a te stílusod, nem tudod hordani. Szolidabb szerkóban lehet sokkal szexibb lennél. Mondjuk ne piros dzsekivel, vagy ne bőr miniszoknyával, esetleg ne térd feletti tűsarkú csizmával próbáld. Nézd meg hogy melyik kiegészítő volt az, amelyik már sok volt.
2016. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha nem mini szoknyát vennél ebben a hidegben, hanem a hosszabb fajtát, és nem piros dzsekit, akkor nem gondolnád, és más sem.
2016. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül melyik új darab?

Mindegyikben van valami meredek. Most még szokatlan neked, de az is lehet hogy nem ez a stílusod.

Először mondjuk vedd fel hosszú csizmát farmerral, és egy csinos kabáttal. Így megszokod a csizmát.


A csizma és a szoknya megszokásához pedig egy egyszerű, nem kivágott felső és megint a csinos szövetkabát.


Mondjuk az általam leírt összeállítok nekem sokkal jobban tetszenek, mint amit te írtál. Az kicsit túl...sok.


Szerintem előfordulhat hogy te szolidabb vagy, de körülötted vannak olyanok, akik jobban kiteszik amilyük van és valahogy ezt érzed jónak, szépnek. Pedig nem így van. Szerintem ezért gondolhatod szépnek, neked tetszőnek ezt az összeállítást (de magadon persze fura. Ez érthető, mert nem hordasz ilyeneket.)

2016. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csizma uj, kabat uj, felso uj. Igen, szolidabban oltoztem, de szeretnek valtani.
2016. jan. 8. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Mert ezt nevelte beléd a prűd kultúránk :D

Én is így voltam vele eleinte mert a családom elég konzervatív és hát a suliban is megszoktam az egyszerű agyú tanároktól h aki magassarkút vesz az k .rva. Hadd ne mondjam milyen gázul néztünk ki akkoriban, bezzeg azok a lányok akik szembementek az etikettel, nekik addigra már kialakult egy nőies stílus amikor mi még csak próbálgattuk a magassarkú cipőt.

És még utána sokáig furán éreztem magam, meg hát pl. veszek egy bőr szoknyát, ruhát esetleg platformos magassarkút a családom mai napig beszól rá de már megtanultam lesz .rni :D

Egy idő után megszoktam és mostmár nőies darabokat hordok, semmi rossz érzést nem érzek ha ilyen ruhadarabokat veszek fel.


Igazából mindent lehet k .rvásan meg szexin is hordani az a lényeg h igényes legyen, és stílusos. Legyen benne meg a kellő szexisség de visszafogottság is. Amit írsz abban nem látok semmi extrát. Persze így látatlanban nehéz megmondani, mondanám h linkelj képet h kb milyen.


De a maásik ami fontos h ne feszengj benne. Attól nem lesz jobb. Ha most soknak érzed a csizma helyett vegyél egy térd alattit vagy egy bokacsizmát, esetleg sima magassarkút azzal minden jól néz ki. Fekete harisnyát. Vagy piros dzseki helyett egy elegánsabb szövetkabátot. A lehetőségek végtelenek. :)


Rákeresve az említett ruhadarobkra pl. itt van ez igaz nem csizmával de ebben semmi kihívót nem látok.

[link]


vagy ez

[link]


Ezek teljesen átlagos viseletek sztem, egy csizma nem hiszem h annyira elrontaná az összképet


24/L

2016. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Pretty Womanből vetted az összeállítást? Ott öltözött így a prostituált. És tényleg közönségesen néz ki. Miért keveri össze a legtöbb nő a szexiset az olcsó-szajhással? Legyél úgy szexis, hogy közben elegáns is vagy.
2016. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

6:

Pretty Woman? Most komolyan? Gondolkozz már (vagy keress rá) mielőtt írsz vmi hülyeséget. Segítek:

[link]


Mondjuk azt nem írta a kérdező h a csizma milyen, remélhetőleg nem lakk, az tényleg kicsit kihívó lenne. Térd fölé érő csizmában amúgy is szerintem csak a velúr, lapostalpú vagy kisebb sarkú csizmák néznek ki jól.

2016. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Legyen benne visszafogottság. Amit írsz abban nem látok semmi extrát."


Hűha. Ez a szett pedig távolról sem visszafogott. Nem csoda hogy beszól neked a családod.


Mondjuk amit linkeltél az nem túlzás.

Szóval kérdező, jobb lenne ha látnánk a szettet.

2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert k.urvás.

Amúgy nyilván nem a stílusod, csak most beszereztél pár ilyen darabot, ezért szokatlan magadon.

2016. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!