Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy Jordan cipőt, de...

Vettem egy Jordan cipőt, de hamisítvány?

Figyelt kérdés

Vettem egy Jordan cipőt, 20 ezerbe került, mert akciós volt (annak volt titulálva legalábbis). Megvizsgálva alaposan, kiderült, hogy hamisítvány. Felfogtam tanuló pénznek, felfogtam, hogy nincsenek csodák, ennyi :D


A kérdést azért írom ki, hogy ti hordanátok ettől, főleg ha már ennyit fizettetek érte.

Hamisítvány ugyan, de annak nagyon jó, tényleg én is csak ALAPOS átnézése után tudtam meg, nagyon apró-cseprő dolgokon látszódik, hogy nem eredeti márka.

Egyébként kényelmes, meg nem rossz anyagokból van.


Nos?



2016. jan. 12. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hordanám ha már megvettem. Nem szeretem a hamisítványokat, de ha ránézésre nem látni akkor nem olyan nagy gáz. Nekem pl többet ér 20ezer forint annál, hogy a szekrényben vagy a kukában végezze.
2016. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg nem látszik rajta, hogy hamisítvány. Naiv szemeknek legalábbis. Nyilván egy hozzáértő megmondja 2 perc alatt róla. :)


Igen, én is úgy voltam vele, hogy ne legyen kidobott pénz, hordom inkább.

2016. jan. 12. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Persze, mivel drágán vetted, és nincs baja, azt leszámítva, hogy aki eladta egy szemétláda.


Egyébként Jordant nagyon szeretik hamisítani, mert nagyot kaszálhatnak rajta. Sajnos mindne országban előfordul ez, így csak a nagyobb, nevesebb boltokból érdemes Jordant benni. Itt is igaz, hogy ha tényleg jónak tűnő akciót látsz, szinte biztos lehetsz benne, hogy hamisítvánnyal van dolgod.

2016. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz3500 válasza:

Tudom régebbi kérdés.

De egyébként lehetséges 20 ezerért Jordan cipőt venni.

Ha van rajta egy 20-25%-os kedvezmény.

2020. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!