Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 27 évesen lehet még belőlem...

27 évesen lehet még belőlem modell?

Figyelt kérdés
Szép lány vagyok,meg jó is az alakom,162cm vagyok és 48 kiló.Tudom,alacsony vagyok meg kicsit idősebb is mint a kezdő modellek többsége,de nagyon szeretnék modell lenni! Hogyan valósíthatom ezt meg?
2008. szept. 16. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Fotómodell lehetsz, kifutóra vagy csak alacsony. De 27 évesen nem vagy még annyira idős hogy ne lehetnél:) Szerintem a legjobb kezdet ha elméssz egy modell tanfolyamra.
2008. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is későn lettem fotómodell. Menj el pár ügynökséghez, ahol készítenek próbafelvételeket és portfóliót. Bekerülsz az adatbázisukba és bármikor kaphatsz munkát. Én a tanfolyamot nem ajánlom, mert felesleges pénzkidobás. Anno egy fotós barátom készítette el az első portfóliómat úgy, hogy magazinokból néztem ki a pózokat.:) Vágj bele bátran, de ne akarj a csúcsra törni, inkább csak kedvtelésből csináld! Nem olyan jó szakma az, amilyennek látszik...
2008. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a modell tanfolyam nagyon jó, csomó mindent megtanul az ember és barátokat szerezhet a szakmán belül.

A 27 még tökéletes kor, ismerek olyat is aki 36 évesen kezdte.

2008. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is jó a kor...nem csak tinimodellek kellenek ezt te is tudod!!!Kifutóra nem de magazinokba még szerepelhetsz!!!Vágj bele nyugodtan,irány az első ügynökség s kérdezz körbe olyat aki volt már ott h milyenmit tud ajánlani stb. sok sikert!!
2008. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!