Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő méret. Hogy lehet ez?...

Cipő méret. Hogy lehet ez? Akkor most hányast rendeljek?

Figyelt kérdés
Röviden, mivel elég nagy lábon élek ezért nehezen tudok egy-egy boltban cipőt találni magamnak a megfelelő méretben. Az Adidas Originals cipőkből 47 1/3-ad a megfelelő méret Nike cipőkből 46, míg egy téli cipőből (Nem gagyi kínai) a 46-os még téli zoknival is mozog a lábamon ha nem szorítóm be teljes erőből (ez alatt azt értem, hogy pár óra után már elkezd zsibbadni). Ennyire más lenne a méretezés? Szeretnék rendelni egy másikat, de ahány boltban voltam mindenhol azt mondták, hogy egy hónap mire kapnak ekkora méretben. Internetről szállítással maximum egy hét lenne. Akkor most mégis mekkorát rendeljek? Mérjem le CM-ben és érdeklődjek a gyártónál?
2016. jan. 13. 15:22
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

belső talphossz

Megméred a lábadat, vagy megnézed egy jó cipő nyelvén, hogy milyen hosszú, és akkorát rendelsz mérettől függetlenül. A Nike 46-os talán 31 cm. Ha az jó, akkor tudod a méretet.

2016. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Most néztem, az Adidasnál a 48-as 31 cm. Neten találsz hozzá táblázatokat.
2016. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Férfiként erre nem igen szoktam odafigyelni, most már ezt is fogom tudni :)
2016. jan. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!