Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony alkat, nagy mellek....

Vékony alkat, nagy mellek. Milyen mai divatú öltözködést javasoltok?

Figyelt kérdés
21N vagyok, 34DD-t hordok. Elég kellemetlen, hogy egy csomó ruhát (pl. pántnélkülit, garbót...) nem vehetek fel. Nem tudom, milyeneket vegyek, szín, fazon, minden érdekelne. (Többnyire fekete és szürke cuccaim vannak, újítani szeretnék)
2016. jan. 17. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a divatot, az szinte sose ennek az alkatnak kedvez. Átlapolt ruhák, derékban ne legyen bő mert kövérít. Rugalmas, alakot követő felsők általában jók, de azért ne feszüljön :). V nyakat szokták mondani, szerintem lehet másmilyen is, csak ne érjen nyakig. Ha garbót akarsz felvenni, vegyél rá mégvalamit. De attól is függ hogy amúgy milyen alkat vagy (nyalóka, homokóra, fordított háromszög).
2016. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!