Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ecipo.hu oldal mennyire...

Az ecipo.hu oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
eredetiek a termékek?
2016. jan. 20. 17:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, eddig hivatalos oldalon 1 véleményt olvastam, facebook oldalán 3 ember írt hogy megkapta a cipőt és meg van elégedve vele. Az a baj, hogy nem rég indult december környékén és szerintem sokan félnek vásárolni amit meg is értek. Viszont a lengyel változata az eobuwie-ról csupa jót lehet olvasni 65 ezer vélemény és 10 csillagból 9,4 a bolt értékelése.
2016. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmit nem találni a cégről. túl jók az árak, szerintem kamu szagú.


domain: ecipo.hu

domain-használó: eobuwie.pl S.A.

domain-használó: eobuwie.pl S.A.

cím: Debowa 31.

cím: 65-124 Zielona Gora

cím: PL

telefon: +48.502429409

2016. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 H.gina válasza:
Ma érkezett meg a cipőm es megvagyok elégedve vele teljesen, az ár is rendben volt, és 4 munkanap alatt itt volt.
2016. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
2016. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
56%
havaianas papucs nem volt eredeti.sőt nevetseges kopi volt.visszakuldtem a penzt visszaadjak kb 3 het atfutasi idovel.
2016. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én is rendeltem náluk, felemás selejtes cipőt küldtek és azt válaszolták, hogy nem rendeltetésszerűen lett használva. Egy órát volt használva. Többet biztos hogy nem rendelek náluk, ezt a rám sózott selejtet meg a fogyasztóvédelemmel kivizsgáltatom.
2016. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VBA123 válasza:
Én többször rendeltem tőlük, női -férfi és gyerekcipőket is. Soha nem volt probléma se a minőséggel se a szállítással. Első rendelésnél én is felhívtam őket, elmondta a telefonos hölgy hogy lengyel cég, utalásnál mit írjak pontosan a címzetthez. Utaltam is már, utánvéttel is fizettem, mindig rendben volt minden szerencsére.
2016. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlom,hogy az ecipö oldalárol rendeljen.Én most küldtem vissza egy TAMARIS márkaneven eladott bokacipőt amin több sérülést is találtam valamint olyan volt mintha nem egy pár lenne a cipő a jobb lábamra alig jött fel es a cipő kérgén található varrás sem volt egyforma.Vagy pl nem volt meg a márkajelzés a talpon és teljesen más volt a mintázata a talpresznek mint az eredetin,ezt egy ugyan olyan modellen neztem meg Tamaris cipőket forgalmazo boltban.Az ecipö munkatársa elöször le akart rázni aztán mikor Fogyasztovedelemmel fenyegetoztem készséges lett.Akinek ilyen vagy hasonló problémája van az illetékes Járási Hivatalnál élhet panasszal.
2017. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
ÁTVERÉS, VIGYÁZZATOK! KÍNAI OLCSÓ ÁRUT ADNAK EL JÓ PÉNZÉRT! TERJESSZÉTEK, HOGY NE VERJENEK ÁT TÖBB EMBERT! SZEMÉT TOLVAJ BANDA!
2017. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


OLVASSÁTOK EL!

2017. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!