Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvennétek egy ehhez...

Ti felvennétek egy ehhez hasonló ruhát egy buliba? Ez alá egyáltalán szabad felvenni valamit?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 20. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen stílusú ruhákat de ez még nekem is túl merész. :)
2016. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak, ha egy bukake-re megy.

Esetleg valami hasonlót akar elérni.

Mellékesen erős túlzás ezt "ruhának" hívni.

ez ilyen dugj meg gönc

2016. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van pasim, akivel bulizni fogok menni, szóval nem az a cél, hogy megdugjanak, csupán szeretem mutogatni magam (lehet r_bancozni), jó érzés, hogy engem figyelnek, esetleg bámulnak.
2016. jan. 20. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a pasid akkor.
2016. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni, mert megbeszéltük már ezt a "furcsaságomat", és elfogadott vele, nem zavarja.
2016. jan. 20. 21:43
 6/12 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Én fel nem húznák az életbe egy ilyen "ruhát". Ez túl kihívó.. Még a barátomat is elküldeném a francba, hs ilyesmit kérne tőlem. Szerintem ez nagyon sz**hás gönc.


Látom a barátod sem olyan féltékeny típus...

2016. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hova vennéd fel mégis? ez kb tényleg csak a vörös szőnyegre való tökéletes alakú nőknek. vagy fotózásra. körberöhögnének benne kb vagy a tarifádat kérdezgetnék.
2016. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ohó, "az eszemért szeress" ruha 😃

És neked vannak százezreid egy ilyen luxusmárkára? Vagy magadra kapod a nagyikád csipketerítőjét? Mert abban nem ugyanaz lesz a hatás...

2016. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek személyre szabott ruhák, tehát nem úgy megy hogy bemégy a boltba és veszel egyet. Ha szabatsz eggyet akkor nem gáz :) ne nagyon halgass az itteni arcokra, nem nagyon jártak még valami kiadós buliban, a feltűnést egy ilyennel biztos eléred :D
2016. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, inkább hallgass egy olyanra, aki még értelmesen írni sem tud magyarul (#9).. feltűnést biztos keltenél benne, de nem jó értelemben. csak a kiéhezett kanos kéjencek értékelnék.
2016. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!