Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, Lányok hogy tudnék...

Nők, Lányok hogy tudnék kicsit felnőttesebben öltözködni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, jövőre megyek egyetemre ha minden igaz és szeretnék kicsit felnőttesebben öltözködni. Általában sima pólót, farmert hordok, néha fülbevalót. Homokóra alakom van, nagy mellem ezért sajnos nehezen találok magamra inget mert ha felül jó akkor a hasamnál lóg. Ti miket szoktatok hordani? Linkelnétek ruhákat, hogy miket részesítetek előnyben? Hol szoktatok vásárolni?

2016. jan. 26. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ingből a sztreccses, bebújós szokott jó lenni mert nem akarnak lepattogni a gombjai :). Válassz olyan felsőket amiknek van egy kis plusz anyaga mellben, tehát nem egy sima póló hanem pl átlapolós. A sportcipőket felejtsd el.
2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- farmer maradhat, de egy kényelmes szövet-, vagy kordnadrág elegánsabb

- pólóból csajosabbak (nem feltétlen kivágott, de ne mikiegeres, pl.)

- ejtett váll (ha jól áll)

- szoknya (stílusodnak megfelelve, nekem a combközépig érő, A-vonalú jön be, feszülős kizárva)

- cipők: csizma, bokacsizma, szandál, topánka (ezekből a sportosabb fazonokat kedvelem és viselem), de a edzőcipőt hanyagold

2016. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Sok feketét, fehéret, szürkét és barnát hordok. Nincs egy mintás cuccom sem.

Blézer, farmer, blúz, magassarkú vagy balerina. Magassarkút nem mindennap, max így télen, de 5 centinél egyik cipőm se magasabb.

Inget nem hordok.

Ruhákat is szoktam, de nem estélyiben megyek suliba vagy munkába.

Mango, H&M, Zara, Orsay... inkább ezekből a boltokból szoktam telepakolt szatyrokkal kimászni. Promodba is nézz be.

2016. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!