Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányosan vékony lábú fiúknak...

A lányosan vékony lábú fiúknak szerintetek milyen fazonú nadrág áll jól?

Figyelt kérdés

azt ne írjátok hogy menjenek el gyúrni mert nem arról szól a kérdés :D

szóval én is ilyen vagyok, és tegnap egy üzletbe találtam egy 26/32-es férfi sztreccs fekete farmert, amit kiváncsiságból felpróbáltam, vagyis mégse, mert ahogy az egyik lábam beledugtam húztam is le, mert ez még az én nádszál bokámat is szorítja, nevetségesnek éreztem..van egy 28-as ami szerintem jól áll, viszont bokára ez se feszül (nem is akarom) de van egy egy számmal nagyobb skinnym is, ami már lehet inkább slim, mert annyira nem tapad

na de nemtudom melyik van rendben egy nagyon vékony srácon :D a teljesen ráfeszülős, a feszülős, vagy a "kicsit" feszülős, vagy az egyenesszárú esetleg? (sokáig utóbbit hordtam, de kezdtem cikinek érezni)


2016. febr. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sok vékony lábú hord feszülős skinnyt, de szerintem nem áll jól. Még nőknek sem, inkább bővebb egyenes szárút hordj.
2016. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony a lábad, akkor szerintem ne hangsúlyozd feszülős nadrágokkal. Inkább egyenesszárút hord, az kellemesen eltakarja a formádat.
2016. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 supra01 ***** válasza:
Szerintem meg nagyon jól néz ki a feszülős!!!
2016. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is elég vékony vagyok, de azt mondják hogy arányos és formás. :) Én 28-as gatyákat hordok.


Nekem a "teljesen ráfeszülős" super-skinny sztreccsfarmerek a kedvenceim, amik mindenhol, még a bokámon is feszülnek. :) De van sima feszülős is, ami csak a bokámnál nem feszül, máshol viszont igen.

Nekem ezek a "teljesen ráfeszülős" super-skinnyk állnak legjobban, a visszajelzések alapján is. :) De függ a nadrág koptatásától és a fazonjától is, mert nem minden feszülős áll jól, hiába egyformán szűkek. Én mindig felpróbálom vásárlás előtt, és megnézem milyen.


Az egyenesszárú és a slim fazonok nekem egyáltalán nem állnak jól, mert lógósan hatnak rajtam, mivel sem a fenekemre, sem a combomra nem feszülnek rá. Azt vettem észre ha már fenéken és combon feszül, akkor már állhat jól. De ha vádlin és bokánál is feszes, az az igazi. :)

2016. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-nek igaza van en is ezeket szeretem,sokkal kenyelmesebbek mint a boszaru oregemberes,trottyos...
2016. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!