Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek fiuk is...

Lányok! Szerintetek fiuk is hordhatnak titokzoknit tavaszi cipőhöz? Nem a sima titokzoknira gondolok, hanem arra a nagyon picire.

Figyelt kérdés
Nem a hagyomanyos titokzoknira gondolok,hanem arra a nagyon picire ami nem latszik ki a cipőből ,es egyre elterjetebb már nem csak a lányoknál ,hanem a fiuknal is,pedig regebben csak a lanyok hordtak ilyet,szerintetek nem tul lanyos?vagy hordhatjak fiuk is nyugodtan?Légyszi kort is irjatok:)

2016. febr. 6. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem lányos. Nyugodtan hordjad.

Na meg, ha nem látszik ki, akkor ki látná? :D

2016. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megkerdezhetem a korod?
2016. febr. 6. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Sokkal rosszabb az, amikor virít a zokni a cipőből. Nyugodtan hordj, legalább Neked van eszed, és nem zokni nélkül veszel fel cipőt. Dehogy lányos.

15L

2016. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hű hát ha zokni oicit is kilátszik a cipőből tuti itt a világvégem várandós anyák elvetélnek, idős nénik holtan esnek össze, mert egy fiúnak kilóg a zoknija.

Uramisten! Védj meg minket a gonosztól!


Hordd nyugodtan, max a többiek beszólnak. Az itteni okoskákkal ugyanis nem találkozol, de velük minden nap.

2016. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és nyáron csak ilyen zoknit hordok ami nem látszik ki. Néha osztály társak meg kérdezik h nincs rajtad zokni? Én meg mondom h van és kész. 18 éves fiú vagyok és titok zoknit hordok pl nike airmax cipőben
2016. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hordd nyugodtan. A Vans pl árul kimondottan olyan zoknikat, amik olyan fazonúak, hogy nem látszanak ki a Vans cipőkből. Nem ciki.
2016. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút jó.Főleg,hogy jön a jó idő.
2016. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen ;)
2016. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!