Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csinálnak a garanciálisan...

Mit csinálnak a garanciálisan visszavett cipőkkel?

Figyelt kérdés

Január 23-án, amikor a nyíregyházi Garage Store utolsó napja volt a bezárásig, vettem 30%-osan egy Supra Society 2 cipőt Blue Nights/White színben, nagyon jó is.

De a tépőzárnál a jobb párján a felső fülnél végig van hasadva (csak kicsit), de mivel hasadás, biztos tovább fog szakadni, és a fül is le fog szakadni. Nem a tépőzár, hanem ahova be kell dugni, az a kis fül, ahol az a "fém gyűrű" van, amibe be kell bújtatni magát a tépőzárat.

És mivel ráhajlik, ezért ma vettem észre, de csak 4-szer volt rajtam. Már biztos nem veszem fel, mert tovább fog hasadni, azt meg nem akarom.

Szerintetek erre adnak garanciát.

30%-osan is 30 ezer forint volt.


A másik kérdésem (ami egyébként a fő kérdés :D), hogy ha tegyük fel, visszavesznek egy ilyen cipőt, azt gondolom visszaküldik a gyártónak, ott pedig kidobják?


Én arra tippelek, hogy a tépőzáras részét teljesen leveszik, és "újraépítik" a cipőt, szóval így javítják őket, mert a varrás az nem jó, kidobni meg nem hiszem, hogy kidobják.



2016. febr. 10. 22:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!