Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködik egy lolita?

Hogy öltözködik egy lolita?

Figyelt kérdés
Nem pont a ghotic, tudom, hogy több féle van. Nagyon tetszik ez a stílus, de nem tudom, hogy hogyan induljak el. Nem vagyok már tini, 21 vagyok, meg gyerekem van, de nem kérek olyan választ, hogy egy anyának komolyabbnak kéne lenni, mert én mindig is szerettem különlegesen öltözködni, átlagtól eltérően. Persze nem szeretnék nagyon olyan lenni mint a tinik, nem a legvadabb módon szeretném ezt csinálni.
2008. szept. 18. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem indulj ki a pin-upból és vegyítsd kicsit a saját stílusoddal. Googlen utánanézhetsz:)
2008. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarom az elsö vàlaszt megcàfolni,de utàna jàrtam ennek a pin-up stilusnak,és szerintem a hölgyecskék a képen inkàbb sztriptiztàncosnak néznek ki,mint egy stilusos loloitànak...

utànanéztem a lolita dolognak.a cipö platos,vagy ha nem szereted,akkor olyat,ami elöl kerekitett orru,és nem hegyes.Egy igazi lolita nem hord mini rövid szoknyàt,inkàbb harang szabàsu térdig éröt.A fö szin:-piros fekete,vagy rozsaszin fekete.

nagyon fontos a feltünö kiegészitö,nyaklànc,fülbevalo stb.

Végül is ha beirod a googleba:Lolita style,talàlsz pà oldalt,lehet nem magyarul,de képeket mindenütt làtsz

2008. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködése a viktoriánus és a rokokó gyermekdivatból merít, célja a kislányos, esetenként porcelánbabaszerű kinézet. Térdig érő szoknyát hordanak alsószoknyával, mintás vagy csipkés térdzoknival. Előfordul, hogy térdzokni helyett térd fölé érő zoknit vagy harisnyát viselnek. Cipő gyanánt általában kerek orrú, keresztpántos, úgynevezett Mary Jane-fazonú cipőt hordanak, télen pedig kerek orrú, lehetőleg aranyos, édes kis csizmát. Vivienne Westwood divattervező népszerűségének köszönhetően a rockinghorse shoes is elterjedt cipőfajta. A blúz általában fodros, csipkével díszített és kerek gallérral rendelkezik. Gyakran viselnek masnis hajpántot vagy hatalmas masnit a hajukban, de népszerűek a kerek, csipkés fejdíszek, a pici hajba tűzhető masnik, virágok és az elegáns kalapok is. Szintén gyakori, hogy a fejükre áll alatt megkötött csipkés fejdíszt vagy oldalra csúsztatott kis kalapot kötnek. Általában a vállak fedettek, de nagy forróság esetén a kötényruha alól a blúz elhagyható. Időjárástól függően fodros, csipkés napernyőt is hordhatnak magukkal. Nagyon fontos figyelni az anyagok minőségére, mert ahogy a vérbeli Loliták mondják: „Az olcsó csipke és fodor nem egyenlő a Lolitával”. Fontos szempont még az elegancia és a színek összhangja.

Ezt a wikipédián találtam, remélem segítettem.

2008. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van minden leírva, elég sok fajtája van, én a gothic felé hajlok, kis goth beütéssel, és 24 vagyok, nem csak tiniknek lehet valamilyen stílusuk.

2008. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azt hiszem megpróbálok egy ilyen öltözetet összeállítani magamnak, bár ahogy a képeket nézem, nem lesz egyszerű. De nagyon tetszik. Kicsit tartok tőle, ez nekem elég nagy kihívás, szeretném jól csinálni, remélem sikerül is :)
2008. szept. 19. 20:53
 6/9 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Varrtam egy szép, garantáltan egyedi szoknyát és pelerint. Ha valakit érdekel, az alábbi címen nézheti meg:

[link]

2009. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Ajánlom, hogy mielőtt úgy akarsz öltözködni, olvasd el vagy csak nézz utána a Lolita című könyvnek Vladimir Nabokovtól.
2009. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: a stílus és a könyv köszönőviszonyban sincs egymással.
2009. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

a classic lolitát ajánlom.;)

[link]

2009. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!