Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, ha egy lány...

Mit gondoltok, ha egy lány "tetkó nyaklánc"-ot hord?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]


Egyik barátnőm, mikor mondtam neki, hogy szeretnék, rögtön közölte hogy akkor ki is állhatok a sarokra, mert ilyet a ****** hordanak.. (bocsi, nem engedte az oldal, hogy kiírjam):D Szerintetek fel merjem venni? Mit gondoltok azokról, akik ilyet hordanak? Régen én röhögtem az ilyen embereken, de most valamiért megtetszett...

Lányok és fiúk válaszai is jöhetnek. :)

16/L


2016. febr. 16. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne
2016. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen is hülyén nézett ki és kb minden második emberen volt ,most is ugyan ez a helyzet. Viszont ettől függetlenül nem ribis ,tehát ha tetszik hordd. Egyébként sincs semmi joga a barátnődnek beleszólni a te öltözködésedbe. Ha meg ezért nem akarna a barátnőd lenni akkor nem kár érte. És valószínűleg nem neki akarsz tetszeni.
2016. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Most nem mindegy kinek mi a véleménye? A saját ízlésed szerint öltözz, ne másoké szerint. Annak semmi értelme. Egy nyaklánc meg senkit nem tesz qrvássá, max ha a közepén egy "fvck me" felirat is díszíti.
2016. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Mivel imádom a 90-es évek grunge stílusát, ezért persze, hogy imádom ezeket a nyakláncokat.:D Nekem is van kettő, egy fekete és egy fehér, de csak akkor hordok ilyet, ha illik a "szettemhez".

18l

2016. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok így telik nem rossz ez a nyaklánc mert nekem is van valahol ha meg van még..De magamra nem tetováltatnàm de hát figyelj mindenki azt csinál magával amit szeretne😊
2016. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. febr. 17. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
grunge, ez, lol. köze nincs a grunge-hoz. mikor általánosba jártam, akkor volt menő ez a borzalom, a bravo magazinhoz adták ingyen, meg százforintos boltban lehetett kapni hármasával csomagolva. már akkor is cikinek számított, nem is volt sokáig divatban. förtelmes, föl ne vedd, kevés gázabb dolgot tudsz hordani ennél.
2016. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel nyugodtan, én is minden nap hordok és senki nem szól le :D

12/l

2016. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!