Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a Zarában egy cipőt,...

Vadmeggy kérdése:

Vettem a Zarában egy cipőt, aminek 1 hónap után lejött a talpa, visszacserélik nekem szerintetek garanciálisan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A cipőkre általában 6 hónap garancia van, persze nem tudom, hogy a Zarában ezt betartják-e.


Ha nem, akkor fogyasztóvédedelem.

2010. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem letépted hanem magától ment tönkre akkor kicserélik vagy visszaadják az árát
2010. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy tudom, hogy 6 hónap, szóval elvileg igen.
2010. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem eddig kicserélték mert a nem 20000-es (nem bőr) cipők,(5-12000 FT közöttiek) általában pár hónap után szétestek, legalábbis a talpuk levált mindnek,mert csak ragasztottak ,nem varrottak... de most amit visszavittem ugyanezzel a gonddal már nem cserélték vissza hanem elküldték cipészhez javításra... namost ha az is tönkre megy 2 hónap múlva és leválik újra a talpa és letelik a 6 hónap ,utána vajon visszacserélik-e vagy újra megjavítják -e vagy mehetek a kermihez bevizsgáltatni ? és utána vissza hozzájuk az eredménnyel? mert lehet hogy azért javítják és nem cserélik legalábbis nekem most nem cserélték, mert ezzel a javítással akarják magukat bebiztosítani hogy a 6 hónap letelte után essen szét? és ne tudjak már reklamálni nekik a 7. hónapban? (eddig az összes Zara cipőm szétesett fél éven belül)
2013. jún. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó hozzászóló: félve és nagyon halkan kérdezem meg, miért vásárolsz még mindig ott???

Én úgy fel lennék háborodva, hogy a közelükbe se mennék többet.

2013. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!