Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok a combközepes szoknya...

Csajok a combközepes szoknya harisnyával az szerintetek szexi vagy ribis? Ti viselnétek, szoktátok hordani?

Figyelt kérdés
Életkorotokat is írjátok.

2016. febr. 22. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz, hogy r bancosnak tűnjön, kell egy olyan testtartás és arcmimika is. :)
2016. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én szoktam hordani, combfixel is. Tudni kell úgy hordani és viselkedni benne akkor szerintem nem ribis

22L

2016. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eva.eva ***** válasza:
Igen az es borzaszto kozonseges
2016. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ott baj van ha erre valaki azt mondja hogy közönséges mert nagyon attól függ hogy ki, mikor, hol, milyen ruhákkal viseli... és milyen fajta harisnyát, milyen szoknyával mert az sem mindegy! Neccharisnya bőrszoknyával az már para, nem venném fel.

De szolidabb stílusban simán felveszem, meg 170 centivel már könnyen minivé válik a normál hosszú szoknya is, most akkor vágjam le a lábam vagy hordjak olyat ami 60 éves néniknek való? Lapos cipővel, nagy pulcsikkal, blúzokkal hordom, kb. olyan diáklányos az egész, sose mondták rám hogy kihívó lennék. Személyfüggő.

23 N

2016. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik ki a combfix csipkéje ,akkor szexi.
2016. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!