Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni sima fehér...

Hol tudnék venni sima fehér pólókat? (Online)

Figyelt kérdés
Sima egzszerű fehér pólót akarok venni, a lehető legolcsóbb minőségben, de nem tudom, honnan tudnék rendelni..a legolcsóbb hely, amit láttam, ott is s közel egy ezres, és nem hiszem el, hogy ennyit kérnek egy s-es rongydarabért, mikor 4-5 éve még egy nyamvadt 100-asért is kaptam. Még embayen sem találok.

2016. febr. 29. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi..azért durva hogy ha akarok venni két ilyet az már majd' kétezer forint.. Hihetetlen. A sima üres fehér póló az csak egy nyamvadt rongy összevarrva..ha tudnék varrni ebből élnék... Lehet megtanulok.. :S gáz ez a világ..
2016. márc. 1. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Rátennél pár mintát, és eladnád 3000-ért. Sajnos én se tudok varrni,pedig jó lenne.
2016. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én se tudok mondom, de ja, szerintem valamikor el is kezdem ezt csinálni.. szerzek egy varrógépet..és megtanulom.
2016. márc. 2. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
attól hogy sima fehér polo, lehet több 1000 ft is, ha jobb minőséget is szeretnél. én tavaly vettem C&A-ban fehér polokat 1000-ért, és meg is látszik a minőségén...
2016. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát tudom, de én írtam hogy szar minőségű is megfelel a céljaimnak. Sőt.. Igazából pont hogy az kell.
2016. márc. 18. 14:08
 7/7 anonim válasza:

2023 december, nagyker-ben a gugli kihoz rengeteget 300 és -500 alatt, de csak nagy mennyiségben vásárolható, és nem magánszemély...gondolom. nem kicsi árréssel dolgoznak az üzletek.

Én is egyszerű egyszínű márkátlan polót keresek gyereknek 140 magasra, s nincs 1000-akárhányszáz forintnál olcsóbb sehol...

dec. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!