Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek mennyi idő...

Lányok, nektek mennyi idő alatt szakad ki a harisnyátok?

Figyelt kérdés
Nekem általában 2-3 használat után kiszakad. Érdeklődnék, hogy kinek mennyi idő után szokott és általában melyik részen és mitől?

2016. márc. 2. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez attól függ mennyire tudok vigyázni rá. Volt, hogy már az első alkalommal beleakadt a széknek a szögébe és kiszakadt, de volt, hogy tudtam rá vigyázni jobban, és akkor akár 10 alkalommal is jó volt, de általában nagyon hamar kiszakadnak a harisnyák sajnos. Általában a combomnál vagy a vádlimnál kezd el kiszakadni, és általában attól, ha beleakad valamibe, pl ugye a széknek a szögébe, vagy pedig attól szakad ki, amikor igazítom és pl beleakad véletlenül a gyűrűmbe és kiszakítja.


Sajnos ritkán bírja sokáig egy harisnya, ez attól függ mennyire vigyázol rá, és hogy mennyire erős az anyaga.

2016. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Harisnyafüggő! Volt ami már az első napot sem bírta végig, olyan is, ami több tucat alkalmat kibírt.
2016. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vastagot szoktam hordani, az sokat kibír.
2016. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább le es felvétlnél körmöm akad bele akkor szalad fel egy szál
2016. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban, amikor még hordtam harisnyát, iszonyú hamar kiszakadt, nem is értettem, miért hordanak a nők ilyet :D A vastagabbakkal azért nincs akkora baj. Én mindenesetre maradok a nadrágnál és a zokninál...
2016. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vékony fajta az egy hordást bír csak. Általában elszakad mikor leveszem vagy mondjuk ha leülök egy padra az szakítja szét, néha a táskám... valami mindig van.
2016. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-4 alkalom.
2016. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos 1-2 alkalom, nem igazán tudok vigyázni rájuk. Persze a vastagabbak nem, azok bírják jól, de ezek a vékony testszínű harisnyák számomra egyhasználatosak.
2016. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!