Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szoltok a new balance...

Mit szoltok a new balance cipokhoz? (420-as modell)

Figyelt kérdés

En nem vagyok az a sportos srac, sose viseltem az utcara nike-t vagy adidast(ezt a kettot amugy is inkabb ilyen kigyurt, szolariumozos, buta, tetovalt, kopasz ferfiakkal parositom), de a new balance-ok olyan kenyelmesek, tetszik a sok szinosszeallitas, raadasul en ugy tudom, hogy angliaban gyartjak oket ami meg egy raadas is:)


Nektek mi a velemenyetek rola?



2016. márc. 5. 21:22
 1/7 VirágésBence ***** válasza:
Pár ismerősömnek van és jó minőségű, sokáig bírja, jól néz ki és kényelmes
2016. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy voltam mint te de, mostanában kezdtek megtetszeni az ilyen cipők. Pár napja vettem is egy new balancet és csak ajánlani tudom, ez a legkényelmesebb cipőm és jól is néz ki :)
2016. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amerikában éltem 14 évig ,imádom őket és vannak nagyon ízlésesek is. De az itthoni felhozatal szánalom.
2016. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleve sok jó cipőt kizártál, ha ilyen kategorikusan elutasítod azt két márkát... De nem baj, ez is egy vélemény.


Valóban jók az NB-k, én is megszerettem őket, bár a fazonjukat meg kell szokni. A 420 szerintem egy ilyen belépő modell, sima, egyszerű, szép és letisztult. Mellesleg nekem is bejön, hogy ennyiféle színben gyártják az egyes modelleket.

2016. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek, a 420-as az egyik kedvencem, a másik a 410-es. persze vannak csúnyák, az ilyen nagyon bumszlik nem jönnek be.. de amúgy itthon tényleg szánalmas a felhozatal, alig van pár szín, fazon, pedig én is akarok venni, de pont olyan nincs, amilyet szeretnék..
2016. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van kettő pár (565 és 574), strapabíróak, kényelmesek, jól néznek ki és nem jön veled szembe az utcán 3 percenként ;)
2016. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem egyre nepszerubbek. A vaci utcan egyik nap setaltam, minden masodik sportcipo nike volt, aztan adidas, puma aztan new balance, rebook ilyesmik.


Tenyleg kenyelmesek, de en nemreg vettem egy par skechers cipot. Addig azt hittem, hogy a new balance-ok a legkenyelmesebbek, de a skechers iszonyat puha es van benne memoriahabos talpbetet, kb olyan mintha cipo se lenne rajtam:D allati jo

2016. ápr. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!