Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegeden hol lehet jó minőségű...

Szegeden hol lehet jó minőségű, de azért még megfizethető bőrkabátot venni (max.30-40ért)? Kifejezetten bőrrel foglalkozó (vagy legalábbis egyik fő profilú) üzletre gondoltam, ahol garantált a jó minőség!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
annyiért bárhol kapsz, azért kattintottam a kérdésre, mert azt hittem, hogy megfizethető alatt tényleg megfizethetőre gondolsz, mert az engem is érdekelne
2010. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem 30-40 alatt biztos nincs bőrkabát a világon se, illetve az ilyen plázás "eredeti" bőrkabátok akciózva szerintem gyanúsak. Sajna ha ennyinél kezdődik az eredeti, akkor az ennyi, nem egy évszakra akarok kínai hamisítványt, hanem hosszútávra.
2010. ápr. 2. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
én 4ezerért két bőrkabátot vettem, mert nem vagyok olyan tehetős, mint te, szóval jobb lenne, ha nem nagyzolnál...
2010. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!