Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Küldenétek linket olyan...

Küldenétek linket olyan ruháról, amit felvehetnék a barátom ballagására?

Figyelt kérdés

Leginkább ebay linknek örülnék, vagy hasonló rendelős oldalról, megfizethető áron (maximum 6000 ft-ot adnék ki érte, ezért néztem az ebayt, mert ott sok olcsó és szép ruha van).

Magas vagyok, vékony, nagyok a melleim (olyan ruha kéne ezért, ami egy kicsit kisebbnek mutatja, ha nem ilyen).

17/L


2016. márc. 9. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötekedni akarok,de 6 ropiért mit lehet venni?

Kérdező,linkelsz nekem egy általad emlitett olcsó,szép,hordható ruhát?

Ne haragudj,de nem tudom elképzelni...

2016. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] remélem jó a link...
2016. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Más ballagására felvehetsz akármilyen ruhát, egy blúz+ szoknya mondjuk. Csak van otthon. Miért kell ehhez külön ruha, senki nem rád figyel ott. Ebay-en olcsón csak kínait kapsz, ami pocsék anyag és kínai méret, ami lapos pici csajokra jó csak... neked semmiképp nem lesz jó. Esetleg kínai boltokban nézelődj.
2016. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha beírod ebayre, hogy dresses, és best match-re állítod, akkor rengeteg ruha van hat ropi alatt. Igaz, hogy nem rendeltem még soha, úgyhogy nem tudom, hogy milyenek minőségre.

Egyébként meg szeretnék ruhát venni. Azért nem olyan nagy baj, ha az ember néha vesz magának egy-két új ruhát. Attól még, hogy nem engem fog nézni mindenki, szeretnék csinos lenni.

2016. márc. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!