Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randira ilyen nadrág? Milyen...

Randira ilyen nadrág? Milyen összeállításban? 20/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a szoknyás típus, viszont szeretnék nőies és csinos lenni a barátomnak, ezért arra gondoltam, hogy egy ilyen nadrágot vennék fel:

[link]


Szerintetek ez "megfelelő" lenne az alkalomhoz? Milyen felső és cipő passzolna hozzá? :)



2016. márc. 10. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Én randira nem vennék fel ilyen nadrágot. 20 éves vagy nem 40.

Amit én vennék fel, egy szép farmer, magassarkú cipő, elegáns felső ( női ing derekán egy vékony övvel) ilyesmibe gondolkodnék, persze ez attól is függ hogy hova mentek.

Mozi, 5 csillagos étterem nem mindegy hogy hova visz.

2016. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nem a gyakori szövetnadrágfétises perverzével randizol, felejtsd el. 50-60 éves nők hordanak ilyet..
2016. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Borzalmas ez a nadrág. Vegyél el legalább valami színeset, fehéret, pirosat akkor, de egy szűk farmer is jobb. Piros tűsarkúval kivágott felsővel pazar lenne.
2016. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Randira én 45 évesen sem vennék fel ilyent.

Ez egy szigorú dress code-al rendelkező munkahelyre való és komolya üzleti tárgyalásra, nem randira.

2016. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz!!!!!

Fekete vagy sötétkék farmer valami csini csajos fölsővel.

Ezt a gatyát tényleg felejtsd el. Majd ha elmúltál 50! :D

2016. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most egy újabb szövetnadrág mániás támadta meg az oldalt vagy még mindig ugyanaz szórakozik?
2016. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Nem vagyok szövetnadrágmániás, csak úgy gondolom, hogy egy farmer, amit manapság az emberek zöme hétköznap hord, nem igazán illik egy randira, nem elég nőies, szerintem. Ezért gondoltam valami szebb, különlegesebb, nőiesebb nadrágra, de akkor tényleg lehet, hogy jobb, ha választok valami másmilyet.

2016. márc. 10. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szövetnadrág, csak egy kicsit másmilyen kivitelezésben. Pl.így: [link]


Nem kell ugyanabban menni, mint a többi 1000.

A lányokat meg sem lehet szinte különböztetni hátulról a csorda szellem miatt. A legtöbbjük ugyanúgy néz ki.

2016. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a gyakori szövetnadrágfétises perverzével randizik, hanem ez egy újabb kérdés tőle, a kedvencünktől :D Teljesen biztos, full ugyanazt a szöveget nyomja itt is.

És még mindig nagyon gáz ez a nadrág, és semmi nőies nincsen benne. Rettenetes.

2016. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a szövetnadrág, khm.. nagyon gáz.

Esetleg ezek közül valamelyik?


[link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!